AJAX Notulen jaarlijkse Algemene Ledenvergadering. 13 november 2001 1. Opening De voorzitter opent de vergadering met de mededeling dat dit de laatste ledenvergadering zal zijn die hij als voorzitter zal leiden. Vervolgens vraagt hij aan de het nieuwe bestuurslid financiële zaken Hein Blocks zichzelf te intro duceren hetgeen geschiedt. Een moment stilte wordt gehouden vanwege het overlijden van de leden C.W.F.Timman, G.Leentvaar, H.B.Lauer, P.Mendes en W.Rossen. Bericht van verhindering is ontvangen van de leden F.Andriese, A.BIekkenhorst, P.Boeve, C.Boot, P.Busby, LBijker, J.C.van Dijk,J.A.van Eijden, R.Grootenboer, G.van Ham, C.Harms, C.Kamlag, K. Kleijn, J.v.d.Lee, E.Lefeber, E.Ligthart, S.Muller, J.van Oevelen, M.OIdenhof.A.L. van Os, P.Ouderland, J.Potharst, N.Pover, A.Pronk, D.Spits, J.Swart, E.vanThijn, L.van Veen, E.Vermeer, I.Waas, E.van Westerloo en K.Zwamborn; tevens van de ondersteunende leden A.Schram, J.Janssen en H.Wijbrandts. Aanwezig zijn 91 werkende en 21 ondersteunende leden 2. Ingekomen stukken Brief E.Vermeer Geachte Medeleden, Hoewel ik zeer trots ben op mijn lidmaatschap van deze vereniging, en nooit ontbreek op de Algemene Ledenvergadering, heb ik besloten deze ditmaal aan mij voorbij te laten gaan. Ik wil echter niet nalaten mijn afwezigheid kort toe te lichten. Ik ben van mening dat de Algemene Vergadering van groot belang is voor de vereniging Ajax. Het is de enige keer in het jaar dat er door "gewone"leden zoals ikzelf, rechtstreeks gecommuniceerd kan worden met het bestuur. Zeker waar het beantwoorden van de post nogal te wensen over laat, is die communicatie van fundamenteel belang. Bij de rondvraag pleeg ik doorgaans wel een vraag te stellen. Dat daarop niet altijd rechtstreeks wordt geantwoord, laat ik graag buiten beschouwing. Echter, de laatste drie jaar heb ik getracht een antwoord te krijgen op een toch simpele vraag. Ik zal hem niet nog eens herhalen, daar zijn notulen voor.Telkenmale heeft de voorzitter geweigerd op deze vraag te antwoorden; ook zijn belofte dat buiten de vergadering te doen, heeft hij niet gestand gedaan. Zelfs werd de indruk gewekt alsof het een impertinente vraag betrof waar niet op ingegaan hoefde te worden. 38

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2002 | | pagina 40