AJAX 6. De ledenraad wenst toelichting op de blessurebehandelingen van Van der Vaart en Heitinga en de eventuele maatregelen die, mede naar aanleiding van deze proble men voor de toekomst zijn genomen c.q. worden overwogen. Arthur Smolders en R. van Dantzig hebben telefonisch contact met elkaar gehad en zowel de Ledenraad als A. van Eijden hebben er het volste vertrouwen in. Er zijn 2 maal discussies geweest tussen de Medische Staf en de Fysiotherapie, er is een facts finding analyse gemaakt. De beide spelers hebben voor het V.U. Ziekenhuis gekozen omdat ze daar sneller terechtkonden dan bij andere specialisten, ze zijn behandeld door de fysiotherapie afdeling maar ook door andere men sen, die tevens bij de facts finding analyse zijn geweest. De heer van Dantzig heeft geen fouten van Ajax kant kunnen constateren. De communicatie tussen de doktoren en de fysiotherapeuten laat te wensen over, in de toekomst zal er een dokter komen die in volledige dienst is voor geheel Ajax, een medisch manager die altijd aanwezig is t.b.v. de spelers, die aanwezig zal zijn, indien mogelijk, bij evt. operaties en specialisten zal aanbevelen. De mensen die hier tot dan toe over gaan zullen in een gesprek worden geïnformeerd. De saamhorigheid en de communicatie zullen bevorderd dienen te worden. De V.U. is een heel goed ziekenhuis maar zal niet automa tisch onze spelers opereren, indien nodig. Er kan niet worden bewezen dat de chirurgen in het V.U. fouten gemaakt zouden hebben. Hennie Henrichs vraagt zich af hoe we de handleggers buiten de deur kunnen houden, spelers komen zelf met mensen. Arie deelt mede dat je die niet buiten de deur houdt, iedereen moet goed opletten met wat we weten, voelen en horen. Kunnen we de spelers dwingen een bepaalde persoon in te schakelen? Nee. U. Coronel vraagt of Piet Bon nu weg gaat? Arie vertelt dat Piet een fall back positie heeft. M. van Praag vertelt dat er nu een sportarts komt waar hij wel blij mee is, heeft ervaring bij de K.N.V.B. en in het Buitenland. 7.Voorstel betreffende de Financiële Commissie. Het B.E.P gaat richting 0, er zijn twee tegenvallers geweest. Dit zijn de tegenvallende resultaten van de deelnemingen en de spelers. Complimenten voor richting 0. Er zal een brief uit gaan van uit de Directie naar de vereniging, na publicatie halfjaar cijfers en de jaarcijfers, waarin décharge wordt verleend o.a. Indien er behoefte aan overleg is is dit akkoord. In de tekst van 2001 wordt gesproken over een werkbare situatie, niet overleggen (ook niet door de Ledenraad) en een compromis maken waar ook de juridische achterban mee door de deur kan. Kees Timman merkt op dat de verschillen miniem zijn en men gaat ermee werken, de heer Oudendijk geeft aan dat er een ruim kader is waarin genoeg overleg plaats kan vinden. Arie van Os merkt op dat de taal van de penningmeester anders is dan toen hij onderdeel uitmaakte van de Ledenraad. Bij de notulen worden enkele brieven ter info opgestuurd.(Deze brieven separaat van de notulen verstuurd, één brief namens Arie van Eijden t.a.v. de Financiële Commissie en één brief naar Jeroen Slop van H.G.M. Blocks inzake de Financiële Commissie.) 8. W.v.t.t.k./rondvraag. Ed van Thijn heeft enkele opmerkingen aangaande het voetbalvandalisme. De toon van eind vorig 35

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2002 | | pagina 37