AJAX 5. Mededelingen Bestuur. Klaas Nuninga meldt dat er 45/50 spelers vanuit de Talentendagen zijn geselecteerd voor een vervolg, de jeugdelftallen draaien hoog mee en Klaas feliciteert Cor van Eijden met het al behaal de kampioenschap, op Jong Ajax kan hij alleen maar trots zijn. Bij het eerste elftal is de interne en de externe communicatie verbetert, de heren Tonny Bruins Slot en Ruud Krol hebben een zeer positieve inbreng. Hein Blocks deelt mede dat de regeling van de Financiële Commissie nog steeds niet is ver woord, dit item gaat naar de volgende vergadering. Over de halfjaarcijfers kan dhr. Blocks zeggen dat het operationele resultaat minder negatief is en ietwat versomberd door de trainerswisseling. Joop Leeuwendaal vraagt zich af of men b.v. van der Vaart zal verkopen om uit de rode cijfers te komen, het antwoord hierop is nee. Herman Bosschieter vraagt of de kwestie Umbro is opgelost en hierop wordt bevestigend geantwoord. Arie van Os complimenteert Arie van Eijden met het inlossen van zijn belofte om te proberen het Break Even Point binnen 2 jaar na zijn aanstelling dichter naar 0 te krijgen en hem dat gelukt is. Arie van Os waarschuwt een ieder, de laatste weken verschijnen er veel artikelen in de media dat de andere clubs verliezen lijden, hierdoor zal werkeloosheid in het voetbal ontstaan en sub-clubs kloppen dan niet meer aan voor spelers, laten we daarop bedacht zijn. 5a.Vaststelling Contributie. De contributieverhogingen worden goedgekeurd maar A. Smolders verzoekt de bedragen wel af te ronden op hele Euro's. 5b. Opvolging van de voorzitter. De kandidaat wil nog één week bedenktijd en er volgt nog een gesprek. De kandidaat had wel een voorwaarde gesteld, namelijk schadeloosstelling inkomstenderving. De ledenraadsleden geven aan dat in de voor-vergadering van de ledenraad dit niet duidelijk gesteld is. De voorwaarde, gesteld door de kandidaat, is onacceptabel voor alle aanwezigen. Uri Coronel zegt dat er dan dus naar een andere kandidaat gezocht moet worden. Michael deelt ook mede dat betalen het einde van de vereniging zou inluiden, er moet echter wel gezocht worden naar een snelle oplossing. Het Bestuur wil, indien gewenst, graag praten met de Commissie. Frits Andriese merkt op dat het Bestuur een kandidaat zou kunnen aandragen. 6. W.v.t.t.k. Rondvraag. Ger van Mourik is blij dat men oud spelers op het eerste elftal heeft staan, je hebt dan meer grip op het elftal en men heeft zelf met het hart gevoetbald. Een extra pluim voorTonnie Bruins Slot. H. Henrichs vraagt aan de voorzitter of de Ledenraad nog even apart in de ruimte mag vertoe ven na sluiting van de vergadering, waarop bevestigend wordt geantwoord. 28

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2002 | | pagina 30