AJAX Notulen ledenraadvergadering I I december 2001. 1. Opening. Bericht van verhindering ontvangen van de leden H. Bijvank (i.v.m. werk), M. Middendorp, D.H. Schoenaker en E. van Thijn.Tevens bericht van verhindering ontvangen van de ere-leden J.H. Potharst en H.G.A.Timman. Afwezig zonder afbericht de ere-leden H.J. Cruijff en M.H.J. Michels. Michael van Praag benadrukt de belangrijkheid van punt 5 van de laatste ledenraadvergadering: Het verslag van de financiële commissie over haar werkzaamheid. De Jaarlijkse Algemene Ledenvergadering (13 november 2001) heeft het Bestuur décharge verleend voor het gevoerde financiële beleid. De nieuwe ledenraadsleden, J. Ellerbroek, D. Feldmann en R. Louwers worden welkom geheten door de vergadering, zij zullen zo snel mogelijk een gedragscode moeten ondertekenen. Ook heet de vergadering het erelid Arie van Os welkom. De voorzitter deelt mede dat aan het einde van de vergadering de vergaderdata worden doorge nomen. 2. Ingekomen stukken. Geen. 3.Vaststelling notulen ledenraadvergadering 23 oktober 2001. De notulen worden ongewijzigd vastgesteld. 4. Goedkeuring wijziging statuten ingevolge besluit algemene ledenvergadering 13 november 2001. De wijziging van de statuten wordt unaniem aangenomen. 5. Presentatie Kees Zwamborn. Kees bedankt de vergadering voor de uitnodiging. Kees is per 01-07-2000 in dienst getreden en heeft het Iste jaar besteed aan het verzamelen van informatie, het observeren en het concluderen over de Jeugdopleiding. Er zijn een aantal zaken die verder verbeterd moeten worden: - bij de basis beginnen, de kwaliteit op het veld moet beter - de scouting moet verbeteren, kwaliteit o/l4 en o/l5 bijna niet meer te vinden 18

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2002 | | pagina 20