AJAX Joop Leeuwendaal meldt dat de Seniorenafdeling klachten over het schoeisel heeft, met name over de noppen, dit veroorzaakt blessures. Dit schijnt zich ook bij de Jeugd voor te doen en Klaas meldt dat ook bij het Ie alftal het schoeisel problemen oplevert. Men is ermee bezig. 9.W.v.t.t.k. De heer Oudendijk vindt dat het persbericht te optimistisch was, volgens zijn berekeningen, over de uitgesproken verwachtingen van de liquide middelen van AFC Ajax. Arie van Eijden deelt mede dat 30-6 slechts een momentopname is en dat de uitgesproken verwachtingen wel degelijk reeël zijn. De heer Hein Blocks aanvaardt het aanbod van Arie van Os en zal indien nodig dus gebruik maken van zijn voor handen zijnde hulp en kennis. De heer Blocks meldt dat er I cijfer vergeten is, namelijk de solvabiliteit, dit is een niet te verbeteren factor. Arthur Smolders wil namens de Ledenraad graag Teun Bogaard bedanken, die zich niet herkies baar stelt voor de Ledenraad. Ook het Bestuur en de Directie bedanken Teun Bogaard voor zijn inzet. Op 13 november de datum van de Algemene Ledenvergadering, zijn de verkiezingen voor 3 vacatures, tot op heden zijn er kandidaten voorgedragen, de heer Feldmann, de heer Ellerbroek en de heer Louwers een speler uit de zaterdag 3 De volgende Ledenraadvergadering is op I I december 2001. Op deze vergadering zal men Kees Zwamborn uitnodigen. De Algemene Aandeelhoudersvergadering is op 30-1 1-2001. Het Bestuur vraagt zich af wie de vereniging gaat vertegenwoordigen. De heer Schoevaart beleeft een geweldige avond na de winst van het 2e elftal in de Amstel Cup. Vraagt tevens of de heer Blocks al is voorgesteld door 2 leden, het antwoord is bevestigend. 10. Sluiting De voorzitter bedankt alle aanwezigen en sluit de vergadering. Goedgekeurd in de vergadering van Amsterdam, 8-1 I -2001 I I december 2001 Michael van Praag Lydia v.d. Moot Voorzitter Notuliste 17

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2002 | | pagina 19