AJAX Notulen ledenraadvergadering 23 oktober 2001 1Opening Bericht van verhindering ontvangen van de leden C.A. van Eijden, G. van Mourik, C. van Oevelen en R.C. Ombre.Tevens bericht van verhindering ontvangen van het erelid A. Kraan. Overige afwezige leden: R.H. van Dantzig en M. Geestman. Overige afwezige ereleden: H.J. Cruijff, M.H.J. Michels en J.H. Potharst. Een speciaal woord van welkom richt de voorzitter tot de heer S. van Loon (lid van de Raad van Commissarissen) die af en toe de vergadering van de Ledenraad zal bijwo nen. 2. Ingekomen Stukken Geen. 3.Vaststelling notulen ledenraadvergadering van I I september 2001 De heer Oudendijk wil opmerken dat op blz. 3 alinea 3 inzake de spelstijl op korte termijn bedoeld wordt dat de acceptatie van deze spelstijl noodgedwongen is. De notulen worden ongewijzigd vastgesteld. Blz.2: De voorzitter belooft de volgende vergadering terug te komen op de plannen voor de Atlantic League. 4.Verslag van het bestuur over de toestand van de vereniging a. Jaarverslag van het secretariaat over het verenigingsjaar 2000/2001 b. Jaarverslag van de penningmeester over het boekjaar 2000/2001, de balans, de verlies- winst rekening, de toelichting op de balans, de waarderingsgrondslagen. Punt a: De ledenraad bedankt Gerard Holsheimer. Punt b: De ledenraad gaat akkoord met het jaarverslag. 5.Verslag van de financiële commissie over haar werkzaamheid Op de Algemene Ledenvergadering zal décharge verleend kunnen worden. De Financiële Commissie heeft besprekingen gevoerd met de heer van Os en de heer Slop en op I I december 2001 worden de werkzaamheden van de Financiële Commissie nader vastgesteld. Michael van Praag bedankt de Financiële Commissie voor de verrichtte arbeid. 13

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2002 | | pagina 15