AJAX Notulen Ledenraadvergadering d.d. I I september 2001. 1. Opening De heer van Praag opent de vergadering met het uitspreken van steun aan de Amerikaanse bevolking die vandaag door een enorme ramp is getroffen; Ajax betuigt zijn deelneming. In de notulen van 12 juni 2001 staat vermeld dat Kees Zwamborn voor deze vergadering wordt uitgenodigd maar dit is verschoven naar december aangezien Kees nog bezig is met het uitwer ken van het nieuwe leerplan voor de Jeugdopleiding. Een felicitatie gaat uit naar de heer Schoevaart die gekozen is tot Vrijwilliger van het Jaar door o.a. het I.O.C, de K.N.V.B. en het N.O.C. Dit is zowel voor de heer Schoevaart als ook voor de club een grote eer. Bericht van verhindering is er ontvangen van de heren T. Bogaard, H.F. Bosschieter, C.A. van Eijden, E. van Thijn en L.M. van Wijk.Tevens zijn de ereleden H.J. Cruijff, M.H.J. Michels en J.H. Potharst niet aanwezig. 2. Ingekomen stukken. Geen. 3.Vaststelling notulen ledenraadvergadering 12 juni 2001. De notulen worden ongewijzigd vastgesteld. 4.Toelichting op actuele informatie en 5. Mededelingen Bestuur. Deze twee agendapunten worden samengevoegd daar de vakantieperiode net voorbij is en er slechts drie wedstrijden door het eerste elftal zijn gespeeld waardoor er weinig mededelingen zijn. De FIOD heeft slechts de mededeling gedaan eind van dit lopende jaar het eventuele proces ver baal klaar te hebben. Bij Ajax - Celtic is de kaartverzending niet vlekkeloos verlopen, mede door ziekte van de leiding gevende manager. Door de politie is het verzoek gedaan de vakken 108 t/m III te spiegelen naar de andere zijde; gezien het feit dat dit ook nogal wat veranderingen in het gebouw met zich mee zal brengen zal eventuele realisatie pas begin volgend seizoen aan de orde zijn. De K.N.V.B. heeft de clubs een brief geschreven om in de 2e helft van het seizoen kunstgras te 9

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2002 | | pagina 11