Op 28 mei werden we onaangenaam verrast door het bezoek van de FIOD bij onze burelen op de ArenA; onderzoek werd gedaan naar een tweetal transfers; de betrokken spelers M.Laudrup en S.Arveladze, ons bestuurslid financiële zaken de heer Van Os en voormalig algemeen directeur Oldenhof werden uitvoerig verhoord. De volgende leden ontvielen ons in het afgelopen verenigingsjaar Werkende leden: C.W.F.Timman 72 jaar lid G. Leentvaar, 57 jaar lid H.B. Lauer, 19 jaar lid Dat zij mogen rusten in vrede. Zaterdag I I november 2000 ontving het Bestuur, samen met de Bordjesclubcomité-leden Neefjes, Kraan en Schoevaart, in de bestuurskamer van ons eigen home De Toekomst de werken de leden, die in dit verenigingsjaar 25,40, 50, 60, 70 en 80 jaar lid van de A.F.C. Ajax waren, de meesten vergezeld van hun partner. Deze werkende leden waren: 25 jaar lid: 40 jaar lid 50 jaar lid 60 jaar lid 70 jaar lid 80 jaar lid H.J. Cruijff.J.A. van Eijden, P.J. Keizer, H. Kok,J.L. Leeuwendaal, M.J.H. Michels A. Waldeck. F.M. Andriese.A.H. Barentsen.A.L. Blekkenhorst, C.A. van Eijden,A.M. Hordijk. J. Ditmeijer.J. Swart. A. Kraan. W.F. Schoevaart. J.L. Melchers. Traditiegetrouw had onze club archivaris Willem Schoevaart de staat van dienst van de jubilarissen uitgezocht en op papier gezet, zodat voorzitter Michael van Praag de betreffende onderscheidingen of cadeaux, vergezeld van een passend verhaal, kon uitreiken. In verband met de hoge leeftijd van oud voorzitter Jan Melchers, n.l. 94 jaar, zijn Kraan en Schoevaart bij hem op bezoek geweest in Rotterdam, om hem enige cadeaux te overhandigen en de felicitaties over te brengen namens ons Bestuur. In de loop van oktober of november 2001 zullen de volgende werkende leden door het Bestuur worden uitgenodigd: 25 jaar lid 40 jaar lid 50 jaar lid 60 jaar lid 70 jaar lid R. Leeser. P.C. Hendriks, K.G.A.Timman. D. v.d. Berg, F. Grootenboer, K. Moos, B. Muller, A. Pronk. H.J.W. Pil, L. Sacksioni. H.N. Dade. 4

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2001 | | pagina 6