Notulen ledenraadsvergadering 20 maart 2001 I. Opening Bericht van verhindering ontvangen van de leden H. Bijvank, M.U. Coronel, C.A. van Eijden, M. Geestman, D.H. Schoenaker, H.A. Smolders,T.Tielenburg en L.M. van Wijk.Tevens bericht van ver hindering ontvangen van het ere-lid J.H. Potharst. Een speciaal woord van welkom richt de voorzitter tot Lydia van der Moot, de vaste notuliste vanaf heden. De voorzitter deelt mede dat tijdens het overleg tussen de heerT. de Groot en de voorzitter is gebleken dat de heer de Groot reeds langere tijd het idee had om uit de Ledenraad te treden en derhalve niet op zijn besluit terug komt. De heer de Groot blijft aan als voorzitter van Lucky Ajax. De vacature in de Ledenraad blijft voorlopig vacant. K. Nuninga deelt mede dat er wat hem betreft een informeel contact over Technische Zaken kan zijn tussen de ledenraad en hemzelf,de mogelijkheid bestaat dus om met elkander van gedachten te wisselen.De heer Blocks antwoordt dat dit ook de bedoeling van de ledenraad is. A. van Eijden komt terug op de vraag uit de vorige vergadering van de heer van Dantzig :Wat wordt er geantwoord als de vraag komt of de grasmat van de Arena blessureverhogend is? Het antwoord daarop is dat dit niet aanwijsbaar is; per individu worden de blessures bijgehouden en in de Medische Staf worden daarover indringende gesprekken gevoerd. A. van Eijden deelt mede dat het thuistenue, bij Europacupwedstrijden, wel van de drie strepen wordt voorzien. De voorzitter deelt C. van Oevelen mede dat het Bestuur nog geen concept tekst wijziging sta tuten heeft ontvangen.C. van Oevelen antwoordt hierop dat hij nog op antwoord van I.Trijbits zit te wachten. M. van Praag vraagt A. van Eijden om er voor te zorgen dat de statutenwijziging wordt afgewerkt. A. van Eijden deelt de ledenraad mede dat m.b.t. het incident Ajax 2 - Feijenoord 2 Ajax geen aangifte heeft kunnen doen, alleen de doelverdediger zelf zou dit kunnen en die heeft dit niet gedaan. Er is een tekening van R. Been sr. ontvangen inzake een spelerstunnel. Men onderzoekt momenteel het kostenaspect. 2. Ingekomen stukken Geen. 31

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2001 | | pagina 33