Van Praag zal Van Oevelen in contact brengen met onze jurist Trijbits om dit verder uit te werken. 6. Rondvraag Van Thijn is van mening dat de Ajax documentaire een naar gezicht gaf en vond het een vreugde loos gebeuren waar mensen behoorlijk door de mangel werden gehaald. Andriese refereert aan het incident welk plaatsvond bij de wedstrijd Ajax 2-Feijenoord 2; moet er voortaan politie-inzet zijn, aanleg van een spelerstunneltje; van Eijden antwoordt dat er aangifte van het incident zal worden gedaan en dat het voorval zal worden doorgesproken. Tielenburg vraagt zich af of wij ons in de pers niet wat bescheidener moeten opstellen; de beeld vorming is niet goed met name als we over spelers praten. Coronel vindt ook Adriaanse niet altijd even handig met bepaalde uitspraken. Van Os legt de vergadering uit wat er zich af heeft gespeeld. Op verzoek van Leeuwendaal zal de interne adressenlijst met deze notulen worden meegezon den. Coronel is van mening dat de documentaire over Ajax goed is. Verder doet hij het voorstel om met Th. de Groot, die eerder bedankt heeft als ledenraadslid en de vergadering heeft verlaten, te gaan praten. Akkoord. Ombre vond in de film ook minder prettige beelden zoals de leeftijdskeuring in Afrika. De voorzitter zegt de film gescreend te hebben en ook wel is geschrokken van deze beelden maar het gebeurt wel op die wijze. Om hierover nu nog een mening naar buiten te geven lijkt niet juist. Tot slot legt van Eijden uit waarom er slechts een beperkt aantal kaarten voor de film beschik baar was. Goedgekeurd in de vergadering van 20 maart 2001 Amsterdam, 23 januari 2001 M.van Praag G.M.Holsheimer Voorzitter notulist 30

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2001 | | pagina 32