2. Ingekomen stukken Geen 3.Vaststelling notulen ledenraadsvergadering van 10 oktober 2000 De notulen worden ongewijzigd vastgesteld. 4. Vergaderschema in het jaar 2001 Besloten wordt dit schema in de notulen van deze vergadering op te nemen. Op de volgende data zijn de vergaderingen vastgesteld: 22 maart, 12 juni, I I september, 23 oktober (jaarvergadering) en 11 december. 5. Mededelingen Bestuur/Directie A.van Eijden: Sinds zijn aanstelling per I oktober 2000 werkt hij heel open met Bestuur en alle medewer kers; we moeten elkaar kunnen vertrouwen, het gaat uiteindelijk om Ajax. De spelers Stuut, v.Halst, Nieuwenburg, Hoekstra en Babangida zijn allen uitgeleend aan ande re clubs. Dani is verkocht aan Benfica. Per 31/12 vertrekt Gronkjaer definitief naar Chelsea. Inzake de Euroleague heeft er een presentatie plaatsgevonden aan de UEFA maar ook aan nationale bonden en professionele leagues. Het algemeen gevoel is dat de zaak moeilijk van de grond zal komen maar dat het toch een pressiemiddel t.o.v. de UEFA is. Smolders onderschrijft dit laatste namens de ledenraad, niemand is voor uittreding uit de Nederlandse competitie. Het samenwerkingsverband met Haarlem wordt verder uitgewerkt. In de nieuwe spelerscon tracten zal een bepaling worden opgenomen dat spelers dienen mee te werken indien Ajax ze voor een andere club wil laten uitkomen zoals in de situatie voor Bobson en Hosé bij Haarlem. De grasmat in de Arena zal voor zondag a.s. niet vervangen worden; er is een test gedaan die redelijk goed is bevallen. Haarms toont het meegenomen voorbeeld. Geestman is geïnteresseerd in een overzicht van zaken die al uitgeprobeerd zijn; hij wordt uit genodigd om hiervoor bij Van Eijden langs te komen. Van Dantzig vraagt wat er geantwoord wordt als de vraag komt of de grasmat blessureverho- gend is. Geantwoord wordt dat er een blessure-overzicht wordt bijgehouden.Van Eijden zal hier de volgende vergadering op terug komen. Adidas zal het thuistenue van het komend seizoen niet voorzien van de bekende 3 strepen. 28

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2001 | | pagina 30