ment verdienen voor de organisatie van alle activiteiten van het 100-jarig bestaan.Tevens is hij bij zonder tevreden over de uitstekende presentatie van Co Adriaanse in de ledenraadsvergadering. Voorts vraagt hij aandacht voor de administratie want in een aantal bestanden komt zijn adres niet voor. Op verzoek van W.Langenberg.A.de Roever en K.Vos geeft Van Os een toelichting op de verhou ding NV en vereniging, hoe de handelwijze intern verloopt bij transfers, en de structuur zoals die nu is vastgesteld. N.Snijder vraagt zich af waarom alleen ledenraadsleden en ereleden nieuwe leden voor de leden raad voorstellen. Coronel legt hem uit dat het aan elk lid is voorbehouden samen met een ander iemand kandidaat te stellen maar dat gebeurt zelden. E.Vermeer vraagt of hij nog antwoord van de voorzitter ontvangt n.a.v. de door hem gestuurde brieven. De voorzitter zegt dat hij mondeling antwoord kan krijgen maar niet in deze vergade ring. Op de vraag van J.Uitzinger hoe het met het samenwerkingsverband met Haarlem staat ant woordt Van Os dat er een volledige overeenstemming op het technisch vlak is bereikt. Nadat de voorzitter de afgetreden bestuursleden Henrichs, Feldmann en Ellerbroek bedankt heeft voor hun bijdrage in het Bestuur in de afgelopen periode, dankt hij een ieder voor zijn aan wezigheid en sluit de vergadering. Goedgekeurd in de 9. Sluiting vergadering van oktober 2001 Amsterdam, I december 2000 M.van Praag Voorzitter G.M.Holsheimer notulist 26

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2001 | | pagina 28