(jaarverslag van het secretariaat over het verenigingsjaar 1999/2000 waarin opgeno men een verslag over de werkzaamheid van de ledenraad) De heer Buhre merkt op dat het achter de naam van K.Kooiman op blz 5 niet is vermeld. Tevens deelt hij mede dat de op blz. 12 onder punt 3 vermelde aanmerkingen op de vorige notu len, in die notulen slechts gedeeltelijk zijn verbeterd. Op blz. 50 dient te staan oud Ie elftalspeler Danny Blind. De heer Langenberg had graag een opsomming gezien van welke ledenraadsleden in de diverse commissies zitting hebben. De voorzitter deelt mede dat bedoelde commissies inmiddels zijn opgeheven. Wel zal er een klankbordgroep opleidingen in het leven geroepen worden die als een verlengde voor de vele werkzaamheden van het Bestuurlid Technische zaken moet worden gezien. Holsheimer deelt mede dat op blz. I en 32 abusievelijk melding wordt gemaakt van PTT Telecompetitie; dit had moeten zijn KPN Telecompetitie. Tot slot deelt de heer Buhre mede dat hij gaarne bereid is om bij volgende jaarverslagen een laatste check te willen uitvoeren hetgeen in dank wordt aanvaard. 6. Rekening en verantwoording uitgebracht door het Bestuur als bedoeld in artikel 27 lid 2 van de statuten, (jaarverslag van de penningmeester over het boekjaar 1999/2000. De heer Van Os leest de balans per 30 juni 2000, de verlies- en winstrekening over het boekjaar 1999/2000 en de begroting voor het boekjaar 2000/2001 van de vereniging voor. 7.Verslag van de Financiële Commissie met inachtneming van artikel 27 lid 3 van de statuten. Timman leest namens de Financiële Commissie het volgende verslag voor: Verslag Financiële Commissie 1999/2000 Op grond van artikel 28 lid 9 resp. 33 lid i, letter b dient de financiële commissie op de jaarvergadering van de ledenraad en de algemene ledenvergadering verslag uit te brengen over haar bevindingen van het afgelopen jaar zoals bedoeld in artikel 27 lid 3 van de statuten. Zoals reeds verleden jaar in het verslag 1998/1999 werd vermeld moeten door de oprichting van de NV de statuten van de vereniging o.a. met betrekking tot de financiële commissie nog steeds worden aangepast. Op grond van de bestaande artikelen heeft de financiële commissie binnen de verenigingsstruc tuur haar betekenis verloren. Met betrekking tot de jaarcijfers van de vereniging behoeft de finan ciële commissie alleen de jaarlijkse rentebetaling van de vereniging aan de NV nog te beoordelen. Tijdens de jaarvergadering van de ledenraad d.d.10 oktober heeft de financiële commissie op grond van art. 27 lid 3 van de statuten aan het bestuur van de vereniging dan ook decharge kun nen verlenen voor het gevoerde financiële beleid van de vereniging. 24

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2001 | | pagina 26