Er zal tevens voorzien moeten worden in de vacatures die ontstaan zijn door het vertrek van K.Nuninga toegetreden tot het Bestuur aftredend in het jaar 2001 en R.van Zoest (gezond heidsredenen), aftredend in het jaar 2002. Door de leden zijn voorts kandidaat gesteld: Kandidaat Voorgesteld door: A.L.BIekkenhorst A. Kraan en W.F.Schoevaart M.U.Coronel en K.G.A.Timman A.Smolders en H.Bosschieter R.Ombre en R.van Zoest T.Bogaard en H.Bijvank R.van Dantzig M.Geestman j.Kisoor E.N.Ligthart Vervolgens stellen bovenvermelde kandidaten zich voor. Totaal zijn er I I kandidaten en er zijn 10 plaatsen beschikbaar. Op het stembiljet dient men een ranglijst aan te geven waarbij de beste kandidaat op plaats I wordt aangegeven, enzovoort. Diegene die op de lie plaats eindigt is dus niet gekozen, diegene die op plaats 10 eindigt komt de plaats van Nuninga (aftredend in 2001) en diegene die op plaats 9 eindigt komt in de plaats van Van Zoest (aftredend in 2002). Het stemburo wordt gevormd door de leden M.U.Coronel, E. Lefeber en F.Thoolen. De uitslag van de 120 stemgerechtigde leden is als volgt: 1. D.Schoenaker 2. E.N.Ligthart 3. K.G.A.Timman 4. M.Geestman 5. C.van Oevelen 6. H.Bosschieter 7. M.Middendorp 8.Th.de Groot 9. R.van Dantzig 10. J.Kisoor I I.A.L.BIekkenhorst De heer Van Dantzig is derhalve aftredend in 2002, de heer Kisoor in 2001 en de heer Blekkenhorst is niet gekozen; de andere heren zijn aftredend in 2003. 5.Verslag uitgebracht door het Bestuur over de gang van zaken en door de leden raad over zijn werkzaamheid. 23

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2001 | | pagina 25