Notulen jaarlijkse Algemene Ledenvergadering dd. 16 oktober 2000 1Opening De voorzitter opent de vergadering en heet alle aanwezigen van harte welkom, speciaal de leden die kort geleden benoemd zijn tot werkend lid. Het is een roerig jaar geweest; op technisch gebied hebben we weer afscheid genomen van de hoofdtrainer en bestuurslid Henrichs heeft zijn funtie als bestuurslid technische zaken neerge legd. Ook algemeen directeur Kales heeft zijn functie neergelegd, tussen hem en het Bestuur en Raad van Commissarissen bestond een verschil van inzicht. Wel zijn we verheugd dat Arie van Eijden is teruggekeerd als opvolger van Kales. De bestuursfunctie technische zaken is inmiddels ingevuld door Klaas Nuninga. Door Bestuur/RvC en de ledenraad is in het leven geroepen de Commissie 2000 welke commis sie een rapport met aanbevelingen heeft samengesteld waarvan inmiddels een aantal punten zijn uitgevoerd. Besloten is het aantal bestuursleden terug te brengen tot 3 personen terwijl de zit tingstermijn van een bestuurslid niet langer dan 9 jaar mag duren. De bestuursleden Ellerbroek en Feldmann zijn in de ledenraadsvergadering van 10 oktober 2000 afgetreden.Van Os zal het volgend jaar niet meer herkiesbaar zijn en de voorzitter zal aftreden in 2002. Er is inmiddels een commissie samengesteld die zich bemoeit met zoeken naar opvolgers. Bericht van verhindering is ontvangen van de volgende leden: C.J.ter Beek, D.v.d.Berg, H.G.M.Blocks, P.Busby, LBijker, M.Broekhof, J.Ditmeijer, F.Fresen, J.H.Fritz, W.W.Heisterkamp,T.Kamlag,Th.Kapper, E.Kortlevers, J. v.d. Lee, J.Neefjes, P.Ouderland, E. Pieters Graafland, J.Potharst, J.P.M.Roest, J.van Schaardenburg, W.F.Schoevaart, H.Smit, A.Smolders, P.H.van der Stam en D.E.M. Suer. Aanwezig zijn 120 werkende en 25 ondersteunende leden. 2. Ingekomen Stukken Geen. 3. Notulen van de algemene ledenvergadering van 30 november 1999. Aangezien er geen op- of aanmerkingen zijn worden de notulen ongewijzigd vastgesteld. 4.Verkiezing van 10 leden van de ledenraad. Aftredend zijn de heren A.R.Been, H.Bosschieter, J.van Dijk,Th.de Groot, M.Middendorp, C.van Oevelen, D.Schoenaker en K.G.A.Timman. Overeenkomstig artikel 25 lid 4 van de statuten zijn de heren Been en Van Dijk niet herkiesbaar. De overige leden zijn herkiesbaar. 22

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2001 | | pagina 24