Timman deelt namens de Financiële Commissie mede geen behoefte te hebben aan nadere toe lichting en voorgesteld kan worden het Bestuur decharge te verlenen waartoe de vergadering overgaat. De Statuten zullen binnen korte tijd nog aangepast dienen te worden, waarmede onze jurist inmiddels bezig is. 6.Vaststelling begroting De vergadering gaat akkoord met begroting voor het boekjaar 2000/2001. 7. Bestuursbeleid Toelichting op actule informatie. Smolders deelt namens de ledenraad mede dat men zeer tevreden is met het door het Bestuur gevoerde beleid en de vergadering onderstreept dit met applaus. Nuninga: Als pas aangetreden bestuurslid Technische Zaken is hij druk bezig met een inventarisatie en heeft inmiddels met diverse personen binnen de club gesprekken gevoerd of zal deze nog gaan voeren. Hij zal ook regelmatig met diverse mensen van gedachten blijven wisselen en heeft inmiddels ook al een opleidingsvergadering bijgewoond. Communicatie met elkaar blijft zeer belangrijk. Hij verwacht van de mensen binnen de club een positieve bijdrage en een constructief denken voor Ajax. Van Os: Medegedeeld wordt dat Dani verkocht is aan Benfica en dat Lameij transfervrij is vertrokken. Na het vertrek van Henrichs heeft hij tot de komst van Nuninga de portefeuille technische zaken waargenomen en is van mening dat de overlegstructuur binnen technische zaken nu weer voor treffelijk verloopt. Tot slot doet hij een oproep aan de ledenraadsleden om als echte Ajacieden wat vaker de wed strijden op De Toekomst van het 2e elftal en de jeugd bij te wonen. Ellerbroek: Siemens heeft het Partnercontract met Ajax getekend. Ch.Doyer, die na het vertrek van Hillen diens functie ad interim heeft waargenomen, heeft Ajax inmiddels verlaten; zijn eenjarig contract is niet verlengd. Van Eijden: Ter aanvulling deelt hij mede dat de functie van commercieel manager voorlopig niet wordt opgevuld. Met FC Haarlem is een intentieverklaring opgesteld over een eventuele technische samenwerking 19

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2001 | | pagina 21