Notulen jaarvergadering van de ledenraad 10 oktober 2000 1. Opening De voorzitter heet de nieuwe algemeen directeur Arie van Eijden van harte welkom. Bericht van verhindering ontvangen van Ereleden Henrichs en Potharst en de leden Andriese, Bijvank.Tielenburg en Van Wijk. Toegevoegd aan de agenda onder punt 8 - presentatie Euro League - afscheid aantal leden - bespreking kandidaten ledenraad 2. Ingekomen stukken 1. Een bericht van Rob van Zoest waarin vermeld wordt dat hij zich vanwege gezondheidsrede nen terugtrekt uit de ledenraad; hij zal dit later in de vergadering toelichten. 2. De mededeling van de woordvoerder van de ledenraad A.Smolders dat de ledenraad Hein Blocks benoemd heeft tot lid van de Financiële Commissie en daarmee de plaats inneemt van Jan van Dijk die niet meer herkiesbaar is als lid van de ledenraad. 3.Vaststelling notulen Tekstueel wordt er een aanpassing aangebracht op blz. 4 waarna de notulen ongewijzigd worden vastgesteld. 4. Verslag van het Bestuur over de toestand van de vereniging I .Jaarverslag van het secretariaat over het verenigingsjaar 1999/2000. 2.Jaarverslag van de penningmeester over het boekjaar 1999/2000, de balans, de verlies- winst rekening, de toelichting op de balans, de waarderingsgrondslagen. Er komen een aantal foutieve afkortingen aan het einde van diverse regels voor. Verder zijn er geen opmerkingen over het verslag. Vervolgens worden de financiële cijfers van de vereniging uitgedeeld waarop Van Os een toelich ting geeft. Hier zijn verder geen vragen over. 5.Verslag van de Financiële Commissie over haar werkzaamheid Vaststelling van de balans en de verlies- winstrekening over het boekjaar 1999/2000. strekkend tot decharge van het Bestuur. 18

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2001 | | pagina 20