5. Stappenplan Commissie 2000 Het geplande gesprek met G.Holsheimer op 12 september kan niet plaatsvinden vanwege de wedstrijd AA Gent-Ajax en zal later plaatsvinden. Smolders deelt mede dat de ledenraad voorstelt de Klankbordgroep Opleidingen te laten bestaan uit de heren F.Andriese, H.Bijvank, C.van Eijden en T.Tielenburg. Voorts is er een Commissie benoemd die kandidaat bestuursleden gaat zoeken t.w. de heren C.van Eijden, E.van Thijn, Lvan Wijk en A.Smolders. Tot slot deelt Smolders mede dat de ledenraad na rijp beraad besloten heeft niet met een voor stel tot inkrimping van de ledenraad te komen. 6. Rondvraag Bosschieter vraagt wat het beleid is van het Bestuur voor de 5 spelers die weg willen/moeten en niet mogen. Van Os stelt dat een kans voor terugkomst in de A-selectie voor die spelers niet uitgesloten is; hun zaakwaarnemers zijn op pad om nieuwe clubs te zoeken en willen weten wat ze moeten kosten; dat blijft een zaak tussen de clubs; verhuur is in principe niet aan de orde. Coronel is bezorgd over de uitlatingen in de media over De Toekomst, voorzitters van andere clubs die plaats zouden moeten maken op het sportpark doen hun zegje; de voorzitter stelt dat er op dit moment alleen maar een aantal zaken o.m. door de Gemeente worden onderzocht. Afgesproken wordt dat hier later een discussie over gevoerd zal worden. De volgende vergadering is vastgesteld op 10 oktober terwijl de Algemene Ledenvergadering op 16 oktober zal worden gehouden. In die laatste vergadering zullen 3 nieuwe kandidaten voor de ledenraad moeten worden gekozen. Goedgekeurd in de 7. Sluiting vergadering van 10 oktober 2000 Amsterdam, 28 september 2000 M.van Praag Voorzitter G.M.Holsheimer notulist 17

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2001 | | pagina 19