2. Er vindt nog een bespreking plaats met de supportersvereniging om een Ajax-krant in het leven te roepen zodat er duidelijk en aktueel gecommuniceerd kan worden. 3. Onderzoek heeft uitgewezen dat het niet mogelijk is om met PAF uit de ENV te stappen; het bod van de KPN aan de ENV heeft in het bijzonder te maken met de internetrechten; door ons is gesteld dat we die niet zullen inbrengen. 4. De Ie omloop van de ArenA zal versierd worden metAjax uitingen. Feldmann: Hij zegt bijzonder tevreden te zijn met de heldere professionele uitleg van Co Adriaanse aan het begin van de avond. Nogmaals wil Feldmann zijn dank overbrengen aan de toernooicommissie, zeker ook vanwege de loftuigingen van de andere deelnemende ploegen die hem ter ore zijn gekomen. Zwamborn heeft medegedeeld dat hem het niveau van de jeugdspelers van Ajax is meegevallen; de media laten zich daar negatief over uit; het kan ook niet zo maar weg zijn en met deze opmerking wil hij al die mensen die daar nog steeds hard aan werken een hart onder de riem steken. Leeuwendaal vraagt wat het criterium is om jeugdleider te worden. Feldmann stelt dat men o.a representatief voor de vereniging moet zijn en dat men over goede communicatieve eigenschappen moet beschikken richting spelers en ouders. De voorzitter zegt dat deze vraag van Leeuwendaal een persoonlijke achtergrond heeft; hij is van mening dat deze vraag direct aan het bestuur had horen gesteld te worden en niet hier in de ledenraad. Van Os merkt op dat vanuit de Technische Staf de vraag is gesteld of alle huidige elftalleiders vol doen; de criteria zullen eens goed moeten worden bezien. 4A. Bestuurslid Technische Zaken Overeenkomstig Artikel 36 van de Statuten stellen LvanWijk en A.Smolders namens de Ledenraad Klaas Nuninga kandidaat voor de functie van Bestuurslid Technische Zaken. Conform lid 2 van eerder genoemd Artikel is een schriftelijke verklaring van Klaas Nuninga aan wezig waarin hij zijn kandidaatstelling aanvaardt. Unaniem wordt besloten Nuninga te benoemen tot Bestuurslid Technische Zaken; hij zal in het aftreedrooster van Henrichs treden. De ledenraad gaf tevens aan de benaming Bestuurslid Voetbal Zaken een betere en duidelijkere te vinden dan Bestuurslid Technische Zaken. Van Os meldt dat de drie directieleden van mening waren dat de titel voor Beenhakker, nl. Technisch Directeur, beter past, hij stelt voor om de eerdere aanbeveling van de ledenraad niet te volgen en de titel Bestuurslid Technische Zaken te handhaven waarmee een ieder akkoord gaat. 16

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2001 | | pagina 18