Notulen ledenraadsvergadering 5 september 2000 Voorafgaande aan de vergadering geeft Co Adriaanse een uitstekende presentatie over de A- selectie, zijn technische staf en zijn zienswijze en motieven op allerlei technische en organisatori sche zaken. 1. Opening Afwezig met bericht van verhindering de leden Van Eijden, De Groot, Nuninga, Ombre, Schoenaker,Van Thijn, Van Wijk en Van Zoest en de Ereleden Potharst en Timman. 2. Ingekomen Stukken Er is een brief ontvangen van Herman Bosschieter waarin hij meedeelt dat hij vanwege drukke werkzaamheden zijn taak als elftalleider 2e elftal niet langer kan vervullen. De voorzitter bedankt Herman voor de vele tijd die hij de afgelopen jaren aan zijn werk hiervoor heeft besteed. Voorts is er een brief ontvangen van de ledenraadsleden Smolders en Van Wijk waarin zij voor stellen om K.Nuninga te benoemen tot bestuurslid Technische Zaken als opvolger van Hennie Henrichs. Dit zal als agendapunt 4A worden behandeld. 3.Vaststelling notulen ledenraadsvergadering 13 juni 2000 Deze worden ongewijzigd vastgesteld. Vaststelling notulen ledenraadsvergadering 24 juli 2000 Blz.2: De voorzitter belooft de volgende vergadering terug te komen op de plannen voor de Atlantic League. Blz.4: Kraan merkt op dat de brief aan Martin Schroder over zijn werkend lidmaatschap nog niet ver zonden is en vraagt of er in het Bestuur nog niet over gesproken is. Ellerbroek stelt dat het Bestuur van mening was dat dit nog een voorstel betrof wat in het bestuur besproken diende te worden. Inmiddels is het besproken en men is het eens met het voorstel. Timman vraagt naar de Partner die er binnenkort bij zou komen. Ellerbroek zegt dat Siemens binnenkort Partner zal worden en legt uit dat de sponsoring onder verdeeld is in Partners, Sponsors en Suppliers. Timman vindt dat de toegang tot de bestuurskamer voor commissieleden inmiddels goed gere geld is. 14

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2001 | | pagina 16