Notulen ledenraadsvergadering 24 juli 2000 I. Opening Bericht van verhindering ontvangen van de ledenraadsleden Blocks, Bogaard, Bosschieter, Bijvank, van Mourik, van Oevelen, Ombre, van Thijn,Tielenburg,Timman en van Wijk, alsmede van de ere leden Haarms en Potharst en het bestuurslid Feldmann. Aangezien het in de statuten voorge schreven aantal leden niet aanwezig is, wordt de aanvang van de vergadering vastgesteld op 20.30 uur. Tevens zijn aanwezig de ereleden Kraan, Michels, Schoevaart en Timman; ook is uitgenodigd de algemeen directeur ad interim Jeroen Slop die een aantal mededelingen voor de vergadering heeft. J.Slop De kaartverkoop voor het Amsterdam Tournament loopt goed; in totaal zijn er 63000 kaarten verkocht, voor donderdag 24000 en voor zaterdag 39000. Het aantal verkochte seizoenkaarten bedraagt thans 35000 hetgeen 7000 minder is dan de eind stand van vorig seizoen. Er zullen nog een aantal acties gevoerd worden om de verkoop te stimu leren. Voorts deelt hij mede dat er een aantal jeugdige spelers een contract heeft getekend t.w. Krohn- Deli, Kujala, Heitinga en Sneijder. Verkochte spelers: Kinkladze,Mensah,Juan en Verlaat is verkocht aan Werder Bremen. Verhuurde spelers: Piqué,Douglas en Heije. Gekocht: Galasek en Bergdolmo. Terug uit verhuur: v.d. Meyde, v.d. Gun en Hoekstra. Op de vraag van v. Zoest hoeveel spelers er op het lijstje van nog te verkopen voorkomen ant woordt Slop dat dit er 5 zijn waaronder, Hoekstra, v.Halst en Dani. Op de vraag van Leeuwendaal of de fin Pasanen gekocht zal worden antwoordt Slop dat de tech nische staf de speler wil hebben maar dat de transfer nog niet rond is. Het totaal aantal contract spelers bedraagt 50. Gevraagd wordt of er spelers bij GBA kunnen worden geplaatst; indien de speler dit niet wil kan hij niet gedwongen worden. Schoenaker vraagt wat de reden is dat de zuidafrikaanse speler Pienaar pas per I januari 2001 komt. Slop antwoordt dat dit te maken heeft met afspraken aldaar en ook hier. Andriese vraagt of er concrete belangstelling is voor Gronkjaer; Slop zegt dat er voor meerdere spelers belangstelling is maar dat tegen betrokken clubs wordt gezegd dat er over een transfer niet te praten valt. 9

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2001 | | pagina 11