Voorts moet ik de contacten met de Jeugdsecretaris Hans Bijvank noemen, die natuurlijk onontbeerlijk waren en die altijd zeer plezierig verliepen en de prima ondersteuning van Jan Westerveld voor een deel van het administratieve werk. Niet te vergeten vanzelfsprekend de trainers, want bij de opleiding gaat het vooral om hen. Zij moeten uiteindelijk het resultaat van de opleiding vorm geven. De begeleiding, het zij hier nog maar eens gezegd, is binnen de Professionele Jeugdopleiding een dienst verlenend instituut. Maar wel een belangrijke. Want zonder alle medewerking van de scholen en alles wat bij de begeleiding komt kijken, kan je een trainingsintensiviteit als die bij Ajax wel vergeten. Rest mij, last but not least. Gerard Holsheimer, De Directeur van de Toekomst, te bedan ken voor de voortreffelijke samenwerking het afgelopen jaar in een voor hem toch nieu we situatie, ook met betrekking tot een onderdeel waar hij eigenlijk niet geheel thuis in is n.l. het Onderwijs. De besprekingen van de Begeleidingscommissie waar hij met de nieuwe Directeur Opleidingen, Kees Zwamborn, aanwezig was, gaven duidelijk aan dat er tussen hen en de nieuwe coördinator, Jur Ronner, veel overeenstemming bestaat over het in het komende seizoen te volgen beleid. Ik wens tenslotte een ieder die betrokken is bij onze Jeugdopleiding heel veel succes en wijsheid toe en ik bedank een ieder, die ik maar niet genoemd heb omdat het er zoveel waren, bijzonder voor het feit, dat ik met ze heb mogen samenwerken. MEDEWERKERS AFC AJAX Jeroen Slop Ed Lefeber Gerard Holsheimer Frank Kales Bob-Jan Hillen Daniël van der Burg Guido Bouw Charles Doyer Erol Erdogan Erik van Leeuwen Michel Sleutelberg Christa Overtoom Nicole Eveleens Suzanne Derijks Daisy Hiltrop Rosalie Gordon Kita Bax Adrie Brands Algemeen Directeur (tot 14-06-00) Commercieel Directeur Financieel Directeur Adj. Directeur Operations Manager Algemene en Wedstrijdzaken Directeur De Toekomst (per 01-08-99) Commercieel Manager Commercieel medewerker Marketing Manager (per 12-09-99) Media Manager Persmedewerker Redactioneel medewerker Secretaresse Secretaresse Secretaresse Secretaresse (tot 09-10-99) Secretaresse Secretaresse (per 03-02-00) Controller 59

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2000 | | pagina 61