J.J.Verburgt 72 iaar lid H.Kareis 75 iaar lid Ir.J.Lambregts 62 iaar lid J.C.FIeijsman 34 iaar lid Dat zij mogen rusten in vrede. Zaterdag 7 november 1998 ontving het bestuur, samen met de bordjesclubcomité-leden ee jes, Kraan en Schoevaart de werkende leden, die in dit verenigingsjaar 25, 40, 50, 60, 70 en 75 jaar lid van AFC Ajax waren, de meesten vergezeld van hun partner. Deze werkende leden waren: 25 iaar lid 40 iaar lid 50 iaar lid 60 iaar lid 70 iaar lid 75 iaar lid W.M. de Geest W.R Deegen J. de Boer, F. Moinat, H.J. Pelser, A.H.W. van der Veen, G.C. Mossing Holsteijn G.H. Couton, F.H.J. van Douwe, D. Keijzer C.W.F.Timman H. Kareis Traditiegetrouw had onze archivaris Willem Schoevaart de staat van dienst van de jubilarissen uitgezocht en op papier gezet, zodat voorzitter Michael van Praag de betreffende onderscheidingen, vergezeld van een passend verhaal, kon uitreiken. In de loop van oktober of november 1999 zullen de volgende werkende leden door het bestuur worden uitgenodigd: 25 iaar lid 40 iaar lid 50 iaar lid 60 iaar lid R.G. Oudendijk, C.J. Geelhuizen, M. van Zoest W.M. v.d. KampJ.D. Sebus R. Bartelsman, J.A. Bouwens, H. Dukker.W.F. Kluft, Ph.A. v.d. Valk, W. Waayer G.J. Looyen, H. Sacksioni Vrijdag 19 maart vond voor de 54ste keer de jaarlijkse bijeenkomst van de "bordjesclub" plaats, voor de derde maal in ons nieuwe home "De Toekomst". Ruim 80 "oldtimers" het bestuur, de directie en de gasten Frank Kales,Thijs Lindeman en Danny Blind, Jan Wouters en Jeroen Slop waren verhinderd, gaven gehoor aan de uitnodiging van het comit ,te weten J Neefjes (voorzitter), J.H. Potharst, H.A. Smit, A. Kraan en W.F. Schoevaart (secretaris) om de derde reünie in "De Toekomst" mee te maken. Jan Neefjes verwelkomde het hele gezelschap en in het bijzonder de gasten.Tevens keek Jan vanuit De Toekomst" in de toekomst door zich af te vragen waar we elkaar volgend jaar bij e 55e reünie van de bordjesclub en het 100-jarig bestaan van de vereniging zullen treffen Na de borrel, voor het diner begon, nam Uri Coronel het woord voor een opwarmronde waarna voorzitter Van Praag in zijn speech het belang van de bordjesclub nog eens benadrukte jullie zijn Ajax Er werd gedronken, gegeten, gepraat over de goede oude tijden en de toekomst, luidkeels gezongen, onder meer het Ajax-bordjesclublied vanTric-Trac (Jan Schoevaart). De gezellige achtergrondmuziek door Jitse Kalsbeek droeg een steentje bij aan deze avond Een en ander viel zeer in de smaak bij de bordemannen.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1999 | | pagina 6