25 jaar lid: 40 jaar lid: 50 jaar lid: 60 jaar lid: 40 jaar lid 50 jaar lid 60 jaar lid 70 jaar lid 75 jaar lid Bijgestaan door deskundigen presenteerden Bestuur en Directie hun plannen die een maandenlange voorbereiding hadden gevergd. Op een aantal nader te bespreken zaken na gaf de ledenraad unaniem toestemming om de beursnotering aan te vragen. Aansluitend op deze vergadering vond er een bijzondere algemene ledenvergadering plaats. De vergadering bijgewoond door 201 werkende en ondersteunende leden, stemde ook in met de voorgestelde plannen. Op 16 april werd de benodigde statutenwijziging door de bijzondere algemene ledenvergadering unaniem goedgekeurd, welk besluit op 21 april 1998 door de ledenraad is bekrachtigd. De inschrijving, waarbij werknemers, leden en supporters een voorkeursbehandeling kregen, was maar liefst ruim I5x overtekend. Op I I mei 1998 heeft de beursgang van AFC Ajax NV plaatsgevonden. De uitgifteprijs per Ajax aandeel bedroeg Hfl. 25,-. De eerste notering om 12.34 uur bedroeg Hfl. 32,50.Totaal werden er 4.950.000 Ajax aandelen uitgegeven. De volgende leden ontvielen ons in het afgelopen verenigingsjaar: Werkende leden: W.LTh. Hangard, 71 jaar lid en W. Meester Jr., 46 jaar lid, W.H. Schilperoord en P.C. Heemskerk Dat zij mogen rusten in vrede. Zaterdag 8 november 1997 ontving het Bestuur de leden, die in dit verenigingsjaar 25,40,50 en 60 jaar lid van AFC Ajax waren, de meeste vergezeld van hun partner. Deze werkende leden waren: H. Bijvank en T.Tielenburg A.J. Post, H.G.A.Timman, L.M. van Wijk B. Haarms J.W. van Eenennaam,J.Janse, H.A. Smit Traditiegetrouw had onze archivaris W. Schoevaart de staat van dienst van de jubilarissen uitgezocht en op papier gezet, zodat voorzitter Michael van Praag de betreffende onderscheidingen, vergezeld van een passend verhaal, kon uitreiken. In de loop van oktober of november 1998 zullen de volgende werkende leden door het Bestuur worden uitgenodigd: 25 jaar lid W.M. de Geest W.P. Deegen J. de Boer Jr.,.Wfi-Kfuft, F. Moinat, H.J. Pelser, A.W.H. v.d.Veen, G.C. Mossing Holsteyn. G.H. Couton, F.H.J, van Douwe, D. Keijzer C. W.F.Tim man H. Kareis Vrijdag 20 maart 1998 vond voor de 53-ste keer de jaarlijkse bijeenkomst van de 'bordjesclub' plaats, voor de tweede maal in ons nieuwe home'de Toekomst'. Ruim 80 "oldtimers", het bestuur, de directie en de gasten, Daniël van der Burg, Herman Bosschieter, de nieuwe bestuursleden Jaap Ellerbroek en Donald Feldmann, alsmede de 4

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1998 | | pagina 6