62 MEDEWERKERS Maarten Oldenhof Bob-Jan Hillen Ed Lefeber Gerard Holsheimer Daniël van der Burg David Endt Erol Erdogan Erik van Leeuwen Michel Sleutelberg Christa Overtoom Nicole Eveleens Suzanne Derijks Adrie Brands Nico Steur Shoaib Hameed Eric Nummerdor Suzanne v.d. Geest Michiel Menting IvoTrijbits Jacques Nagel Thijs Lindeman Harm Goossens Miriam van Hemert Jeroen Jaring Frans Schoofs Petra Baas Simone Freling Sylvia Dekker Ronald Bouwman Jaap Molenaar Eric Leibbrand Roel Scholtens Marianna Scholten Jan Wester veld Michael Goeman Algemeen Directeur Commercieel Directeur Adj. Directeur Operations Manager Algemene en Wedstrijdzaken Commercieel Manager Persvoorlichter/Mediazaken Media Manager Persmedewerker Redactioneel medewerker Secretaresse Secretaresse Secretaresse Controller Hoofd Boekhouding Assistent Boekhouding Adm. Medewerker (per l-l 1-97) Adm. Mederwerkster (per 15-6-98) Veiligheidscoördinator Jurist Manager Marketing en New Business (per 13-10-97) Manager Museum (per 1-10-97) Manager Ajax Images Assistent Manager Ajax Images Manager Merchandising Account Manager Merchandising Administratief Medewerkster Hospitality Manager Medewerkster persafdeling/hospitality Systeembeheerder Projectmedewerker Evenementeninrichter Kaartverkoop Administratief Medewerkster Administratieve ondersteuning jeugd- en scoutingswerkzaamheden Medewerker Internet Voorts werd gedurende een aantal maanden gebruik gemaakt van uitzendkrachten en personeel met kortlopende contracten.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1998 | | pagina 64