60 EVENEMENTENCOMMISSIE De evenementencommissie heeft zich in het afgelopen seizoen bezig gehouden met het inhoud geven aan de jaarlijks terugkerende activiteiten, de ad hoe activiteiten, waaronder het kampioensfeest en het opstellen van een plan voor de viering van het honderdjarig bestaan van onze club in het jaar 2000. De commissie heeft intern een onderverdeling gemaakt.Voor de A-selectie is voorzitter T. Lindeman verantwoordelijk. Hij wordt daarbij geassisteerd door C. van Rooyen.J. Buskermolen coördineert de activiteiten voor het tweede elftal en de amateurs. De jeugdafdeling is in handen van F.Thoolen. Lucky Ajax tenslotte wordt begeleid doorT. Mulder. De ad hoe activiteiten worden gecoördineerd doorW. Bohnenn. Jaarlijks stellen de coördinatoren een plan van aanpak op. Dit plan is een resultante van de gesprekken die worden gevoerd met verantwoordelijke leiders en technische staf. Na akkoord van het bestuur van AFC Ajax wordt het plan uitgevoerd. In de regel gaat het om sociale activiteiten. Onderdeel van de jaarlijkse activiteiten is ook de organisatie van de nieuwjaarsreceptie.We kunnen constateren dat de belangstelling voor de receptie nog steeds groeiende is. De belangrijkste ad hoe activiteit van het afgelopen voetbalseizoen was het feest ter gelegenheid van het behalen van de dubbel. In studio 22 te Hilversum vond een groots feest plaats waarbij dit keer was gekozen om een gecombineerd zit- en loopfeest te organiseren. Januari jl. is de commissie gestart met het maken van plannen voor de viering van het honderdjarig bestaan. De commissie heeft diverse brainstormsessies georganiseerd met mensen uit alle geledingen van de vereniging. Maar ook sponsors, de ABA en de supportersvereniging Ajax zijn gehoord. De commissie heeft het voorstel voor de viering opgesteld en aan het bestuur voorgelegd. De commissie streeft ernaar om eind 1998 gereed te zijn met het raamwerk van de goedgekeurde plannen.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1998 | | pagina 62