Notulen Bijzondere Algemene Ledenvergadering 16 april 1998 1Opening De voorzitter heet alle aanwezigen van harte welkom. Aanwezig zijn 108 werkende en 42 ondersteunende leden. De voorzitter meldt dat het TV programma Zembla in het begin van de vergadering opnames voor een TV-uitzending over de beursgang van Ajax zal maken. Bericht van verhindering is ontvangen van de leden Ellerbroek, Feldmann, Smolders. Coronel Kraan, Blekkenhorst, Schoevaart, van Schaardenburg, Pelser, Blocks, Bosschieter, C van Eyden en T. Lindeman. 2. Notulen van de ledenvergadering gehouden op 16 februari 1998 De notulen worden ongewijzigd vastgesteld. 3.Voorstel tot wijziging van de statuten Aan de leden is toegezonden een concept van de akte van statutenwijziging alsmede een toelichting daarop.Vanuit de ledenraad is afgelopen week nog aangedrongen op een aantal aanpassingen op dit concept, elke aanpassingen inmiddels in het nieuwe voorstel is verwerkt en verwoord en toegelicht worden door Mr.Johan Kleyn. Voorts is er een brief met suggesties t.a.v. de voorgestelde statutenwijziging van het lid van Schaardenburg binnengekomen. De voorgestelde suggesties zijn in overweging voor het nieuwe concept meegenomen. De voorzitter vraagt of er leden zijn die tegen de voorgestelde statutenwijziging zijn, dan wel of er leden zij die zich onthouden willen van stemming. Niemand is tegen of wil zich onthouden van stemming, zodat de thans in de vergadering voorgestelde statutenwijziging unaniem is aanvaard. Aan de leden zal een nieuw exemplaar van de statuten worden toegezonden. 4. Eerste beleggerspresentatie De voorzitter verzorgt de eerste beleggerspresentatie voor leden en donateurs. Aansluitend hierop deelt hij mede dat er binnenkort een brochure zal worden toegezonden waarin staat aangegeven hoe men aandelen kan verkrijgen. Op de vraag wat de nominale waarde van het aandeel zal zijn, antwoordt Van Os dat dit Hfl. I,- zal zijn, maar dat de uitgifteprijs van het aandeel pas later wordt bepaald. Aan inschrijvers zal worden gevraagd voor welk bedrag men wenst in te schrijven. 34

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1998 | | pagina 36