Notulen Bijzondere Algemene Ledenvergadering d.d. 16 februari 1998 Aanwezig: 150 werkende leden, 51 ondersteunende leden. I. Opening De voorzitter opent de vergadering en heet alle aanwezigen hartelijk welkom. Er wordt medegedeeld dat de ledenraad de gehele dag in vergadering bijeen is geweest met als enig onderwerp van bespreking een eventuele aanvraag van een beursnotering op de Amsterdamse Effectenbeurs. Getracht is dit geheim te houden tot vandaag, maar drie dagen geleden is het nieuws toch uitgelekt. Inmiddels was reeds 6 maanden in alle stilte aan de voorbereiding gewerkt. Eveneens zijn ter vergadering aanwezig deskundigen van de ABN/AMRO en van Loeff Claeys Verbeke, die ondersteuning hebben verleend aan de voorbereiding van dit proces. Vervolgens start de voorzitter met de presentatie. Kopieën van de presentatie treft u hierbij aan. Als woordvoerder van de ledenraad deelt A. Smolders mede dat de ledenraadsleden tot het weekend ook niet op de hoogte waren van de plannen voor een beursgang.Wel hebben de ledenraadsleden voor het weekend enig huiswerk meegekregen in de vorm van een concept Business plan. Sinds een aantal weken is wel de Financiële Commissie op de hoogte en zij hebben kritisch gekeken naar de plannen.Vandaag zijn wij in de gelegenheid gesteld om al onze vragen af te vuren en alle dienaangaande onderwerpen zijn behandeld. Er zijn een paar kanttekeningen door ons geplaatst. Met het Bestuur is afgesproken dit samen verder uit te werken met een gevormde subcommissie. Unaniem is door de ledenraad besloten dat toestemming wordt verleend om een notering bij de Amsterdamse Effectenbeurs aan te vragen. Het besluit wordt ondersteund door een luid applaus uit de vergadering waarmee de vergadering zijn instemming betoont met het door de ledenraad genomen besluit. De voorzitter deelt mede dat er over enkele weken wederom een Algemene Ledenvergadering zal worden uitgeschreven, aangezien er een statutenwijziging dient plaats te vinden. De juristen zullen zich hierover buigen. Na een pauze van 15 minuten wordt de vergadering in de gelegenheid gesteld om vragen te stellen. De heerVan Garrel vraagt waarom de vereniging 70 van het kapitaal wil houden en waarom niet 51 Er wordt geantwoord dat de vereniging een ruimschootse meerderheid wil houden en dat is ongeveer 70 31

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1998 | | pagina 33