Notulen ledenraadvergadering 9 juni 1998 1. Opening De voorzitter heet alle aanwezigen welkom. Er is een bericht van verhindering ontvangen van de leden Andriese, Been, Bosschieter, Deegen,Van Dijk, Neefjes,Van Oevelen, Oudendijk, Schoenaker,Van Thijn. Van de ereleden Coronel, Kraan, Potharst,Timman. En van de heren Henrichs en Holsheimer. Aangezien er maar 13 leden aanwezig zijn, moet er officieel 30 minuten worden gewacht, maar omdat er niemand meer komt vangt de vergadering om 20.10 uur aan. 2. Ingekomen stukken Geen 3.Vaststelling notulen ledenraadvergadering 21 april 1998 Aangezien er geen op- of aanmerkingen zijn, worden de notulen goedgekeurd. 4. Mededelingen Bestuur M. van Praag Er is veel positieve publiciteit geweest rondom Ajax naar aanleiding van de beursgang. Dit is erg goed voor de club. De beursintroductie was een fantastische ervaring. D. Feldmann Teams, trainers en jeugdleiders voor volgend seizoen zijn bekend (zie bijgevoegde lijst). Dit seizoen zijn er 3 kampioenen, namelijk de AIA2 en BI. Als je gaat bekijken hoe de Ajax jeugd internationaal staat, dan blijkt dat de Ajax jeugd internationaal goed mee kan komen. Bij Feyenoord is de Ie prijs behaald op een groot internationaal toernooi. Op een toernooi in Groningen is de 2e prijs binnengehaald. Veel jeugdspelers hebben een contract gekregen, wat hoop geeft voor de toekomst. A van Os Dit keer geen cijfers i.v.m. de nieuwe status. Er is op korte termijn een gesprek gepland met de commissaris van notering. Ajax is een speciaal beursfonds, dus wij willen in samenspraak met de commissaris van notering tot een richtlijn komen. De speler Kinkladze heeft een 5 jarig contract ondertekend. M. Laudrup heeft afscheid genomen. Beurs. Historische stap. Vastleggen 27% naar de beurs 3% voor een optieregeling. Ongeveer 2% daarvan uitgegeven. Er zijn 4.950.000 aandelen uitgegeven a 25 gulden. Totaal marktkapitalisatie is 458 miljoen gulden waarvan voor ongeveer 120 miljoen gulden is geplaatst. 24

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1998 | | pagina 26