Notulen Bijzondere Ledenraadvergadering d.d. 16 februari 1998 Aanwezig: de voltallige ledenraad, het bestuur, de Algemeen en Commercieel Directeur en deskundigen van de ABN/AMRO en Loeff Claeys Verbeke. Op 16 februari 1998 om 10.00 uur is de voltallige ledenraad met het bestuur ter vergadering bijeen in de bestuurskamer van het jeugd- en amateur-complex'de Toekomst'. Aldaar maakt de voorzitter bekend dat als enig onderwerp de aanvraag van een beursnotering op de Amsterdamsche Effectenbeurs op de agenda zal staan.Vervolgens wordt per bus afgereisd naar het landgoed Duin en Kruidberg te Santpoort alwaar de voorzitter een uitstekende presentatie geeft. Bij de vergadering zijn tevens aanwezig de deskundigen van ABN/AMRO en van Loeff Claeys Verbeke, die het bestuur en de directie hebben bijgestaan bij de maandenlange voorbereiding van de beursgang. Na de presentatie wordt de ledenraad opgesplitst in drie groepen, alwaar respectievelijk financiële, commerciële en algemene vragen kunnen worden gesteld aan bestuur en directie. Ook de hiervoor genoemde deskundigen zijn opgesplitst in de diverse groepen. Na deze sessie trekt de ledenraad zich terug om zich te beraden over het verzoek van het bestuur om toestemming te verkrijgen van de ledenraad voor het uitvoeren van de gepresenteerde plannen die moeten leiden tot het aanvragen van een beursnotering op de Amsterdamsche Effectenbeurs.Volgens deze plannen staat de beursgang gepland in mei 1998. Er zal een Naamloze Vennootschap (NV) worden opgericht, de verenigingsstructuur zal niet wijzigen, de vereniging zal meerderheidsaandeelhouder van de NV zijn en de vereniging draagt alle activa en passiva over aan de NV met uitzondering van de KNVB-licentie. De vereniging verstrekt een exclusieve sub-licentie aan de NV. Drie van de vijf leden van de te vormen Raad van Commissarissen zullen bestuursleden van de vereniging zijn. Nadat onder andere door de heer Jiskoot van ABN/AMRO nog een aantal vragen vanuit de ledenraad is beantwoord, deelt de heerVanWijk mee dat de ledenraad unaniem besloten heeft om toestemming te verlenen tot het uitvoeren van de gepresenteerde plannen die moeten leiden tot het aanvragen van een beursnotering op de Amsterdamse Effectenbeurs, daaronder begrepen het overdragen van alle activa en passiva van de vereniging aan de op te richten NV met uitzondering van de KNVB licentie. Met het tijdstip hiervan is men het ook eens.Alleen stelt men voor een subgroep uit de ledenraad samen te stellen die samen net het bestuur een aantal zaken verder zal uitwerken. Gedacht wordt aan het Golden Share, een eventueel te betalen fee voor de sub-licentie, uitgifte van preferente aandelen, opstellen van een reglement voor de Raad van Commissarissen, c.q. de directie van de NV. Het bestuur gaat akkoord met dit voorstel en besloten wordt dat ook erelid Coronel deel zal uitmaken van deze subgroep. Om 17.15 uur is aldus een historisch besluit voor de vereniging genomen. Goedgekeurd in de vergadering Van 21 april 1998 Amsterdam, 24 februari 1998 M.van Praag Voorzitter G.M. Holsheimer Notulist 19

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1998 | | pagina 21