Technisch gezien hebben we voorafgaande aan dit seizoen een inhaalslag moeten plegen, aangezien de doelstelling, het meedoen op het hoogste niveau, nog steeds dezelfde is. Er zijn een paar jeugdspelers vertrokken zoals Musampa, die het afgelopen seizoen de kar moesten trekken en daar nog niet aan toe was.Tijdelijk is even afstand gedaan van de instroom van jeugdspelers. In de toekomst moeten deze jeugdspelers via het 2de elftal weer door komen, vandaar dat de aanstelling van Jan Wouters als trainer van het 2de elftal ook zo belangrijk is. Oudendijk is minder positief omtrent de mogelijkheid van het bereiken van het wereldniveau van een jeugdspeler. Henrichs stelt dat nog altijd de stelling geldt van in 10 jaar 15 basisspelers uit de jeugd door te laten stromen. Het zal alleen wat meer tijd kosten.Van Os zegt dat het geven van 5-jarige contracten aan jeugdspelers aangeeft dat er vertrouwen is in die spelers; of de spelers er komen weet je echter nooit. ElIe rb roek: Coronel heeft hem medegedeeld dat hij hem chique ging inwerken. In de afgelopen periode heeft hij dan ook enorme steun gehad. Op dit moment zal hij nog geen plannen neerleggen. In de afgelopen periode is er een enorme werving geweest. Wat meer zorg daaraan besteden lijkt wenselijk. Feldmann: Op het moment dat hij gevraagd werd voor de functie van bestuurslid trok hij een vergelijk met het moment dat hij voor de eerste keer in het Ie werd opgesteld. Hij bedankt de ledenraad voor het gestelde vertrouwen en voor de prettige samenwerking in de afgelopen periode. Schroom niet om vragen te stellen en kom eens langs op De Toekomst bij de jongste jeugd. Van Praag: Bij de wedstrijden tussen Ajax en Feyenoord zullen er dit seizoen geen bezoekende supporters aanwezig zijn. Dit naar aanleiding van de confrontatie in Beverwijk. Gevreesd wordt niet voor een fysieke confrontatie maar wel voor spreekkoren. Bij de eigen harde kern is momenteel de relbereidheid tot nul gedaald. Bij de F-side op de zuidzijde heeft zich een nieuwe groep supporters gevormd die denkt vele rechten te hebben. Hier zal tegenop getreden moeten worden. Medewerking van politie en justitie hebben we. In de afgelopen periode zijn er bij meerdere wedstrijden problemen geweest. Overal is ander beleid en worden de zaken verschillend opgelost. Hedenmiddag zijn er met alle partijen zoals justitie, politie, clubs, Gemeente en KNVB eensluidende afspraken vastgelegd en ondertekend zodat voortaan alles beter op elkaar afgestemd. De voorzitter zegt dat zowel het bestuur als de ledenraad zich in het verleden zorgen hebben gemaakt over de kwaliteit binnen de ledenraad. Het bleek soms moeilijk te zijn om geschikte kandidaten te stellen. Destijds is toen de mogelijkheid gecreëerd om mensen van buitenaf lid te maken. Straks staat de verkiezing van nieuwe ledenraadsleden voor de deur. Er zijn zeer geschikte kandidaten gesteld. Degenen die een nieuwe kandidaat hebben gesteld dienen er voor te zorgen dat die kandidaat dan ook gekozen wordt en daarom vinden wij het vreemd dat er nu plotseling een extra kandidaat is gesteld. De mogelijkheid bestaat nu dat een van de nieuwe kandidaten niet gekozen wordt.Voorts heeft het bestuur vernomen dat een aantal leden stemadviezen lopen af te geven Dat hoort niet. 13

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1998 | | pagina 15