Notulen jaarvergadering van de ledenraad van 22 september 1997 Afwezig met bericht: Bosschieter, Deegen, Schoenaker en Van Wijk 1. Opening De voorzitter heet alle aanwezigen welkom. 2. Ingekomen stukken Op voorstel van Smolders worden vergaderdata van de ledenraad voor het gehele seizoen vastgesteld. Gekozen wordt voor: - 2 oktober 1997 - 24 februari 1998 -21 april 1998 - 9 juni 1998 3.Vaststelling notulen van de ledenraadsvergadering van 17 juni 1997 Er zijn geen op- of aanmerkingen zodat de notulen ongewijzigd worden goedgekeurd. 4. Jaarverslag van het secretariaat over het verenigingsjaar 1996-1997 Holsheimer deelt mede dat door verschuiving van de tekst bij het drukken van het verslag de inhoudsopgave niet is aangepast en dat deze dus niet geheel juist is, waarvoor excuses. Schoevaart merkt op dat er een onjuistheid staat in een van de notulen. Holsheimer antwoordt dat deze onjuistheid in de notulen van de volgende vergadering zijn gecorrigeerd en dat de verslagen op zich goed zijn weergegeven. 5. Jaarverslag van het bestuurslid Financiële Zaken over het boekjaar 1996-1997 De balans per 30 juni 1997, de verlies- en winstrekening 1996-1997 en de recette-overzichten worden uitgereikt. Op vragen van Oudendijk antwoordt Van Os dat de accountant een voorlopige goedkeuring ten aanzien van de cijfers heeft gegeven aangezien de cijfers van de ArenA pas in december bekend worden en dat dus nog geen oordeel kan worden gegeven over de waarde van het Ajax-aandelenpakket (20 miljoen) in de ArenA. Duidelijk is wel dat de ArenA niet zo draait als zou moeten. De 20 miljoen was destijds een verplichting van Ajax om in te brengen in de ArenA. De post'immateriële activa' is het bedrag dat moest worden betaald voor overname van Fan Promotions, welk bedrag in 5 jaar wordt afgeschreven. Onder debiteuren/crediteuren staan alle transfers vermeld. Andriese merkt op dat de opbrengst merchandising meer dan een miljoen bedraagt en vorig seizoen nog niets.Van Os stelt dat dit geen winst is, maar dat hiertegenover kosten staan. Voorts wordt medegedeeld dat met de volgende spelers contracten zijn gesloten: 9

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1998 | | pagina 11