De volgende leden ontvielen ons in het afgelopen verenigingsjaar: Piet van Deijck, lid van verdienste Arend Stodel, werkend lid Dat zij mogen rusten in vrede. Zaterdag 18 november 1995 ontving het Bestuur de leden die in dit verenigingsjaar 25,40, 50, 60 en 70 jaar lid van de A.F.C. "AJAX" waren, de meesten vergezeld van hun partner. Deze werkende leden waren: 25 )aar lid: C.J. Boot,W. Muller van Moppes en D.H.P. Spits 50 jaar lid: J. Neefjes 60 jaar lid: G.J. Beumer en C.C. Kamlag 75 jaar lid: J.L. Melchers Alle jubilarissen werden door voorzitter Michael van Praag toegesproken.Traditiegetrouw had W. Schoevaart de staat van dienst van de jubilarissen uitgezocht en op papier gezet, zodat de voorzitter de betreffende onderscheidingen vergezeld van een passend verhaal, kon uitreiken. In de loop van oktober of november 1996, zullen de volgende werkende leden door het Bestuur worden uitgenodigd: 25 jaar lid: H.E. Fischer, J. Fleysman Jr. 40 jaar lid: R. Grootenboer.J.D. de Vries J 50 jaar lid: H.F.Twelker 60 jaar lid: C.J. ter Beek, A. Estie.J. Lambregts.J.H. Stoffelen 75 |aar lid: W.LTh. Hangard.J.J.Verburgt Vrijdag 15 maart 1996 vond voor de 51e keer de jaarlijkse bijeenkomst van de "Bordjesclub" plaats. Ruim 90 "oldtimers", het Bestuur.de Directie en de gasten Wim Rossen, Gerard van der Lem en Theo de Groot gaven gehoor aan de uitnodiging van het comité, bestaande uit J. Neefjes (voorzitter) J.H. Potharst, H.A. Smit en W.F. Schoevaart (secretaris) om de laatste reünie in ons stadion mee te maken. De oude garde kan er nog steeds wat van. Er werd gedronken, gegeten, gepraat en gelachen. Tevens werd er gezongen op de middenstip van ons hoofdveld, want dit bijzondere moment werd vastgelegd op film voor een documentaire over ons stadion. Derhalve klonk het Ajax- Bordjesclub lied van Jan Schoevaart (tric-trac),"Die oude garde, wat trokken wij toch steeds geducht van leer", luidt de eerste regel en "schenk nu de glazen boordevol, santé op achttien maart voor ons Ajax, die moordclub uit de Meer". Bordjes-clubvoorzitter Jan Neefjes opende de avond en Michael van Praag fungeerde weder om als tafelpresident en lardeerde de avond met enige leuke moppen evenals entertainer Uri Coronel, met zijn humorvolle conference omtrent actuele zaken in het vaderlandse voetbal. Tegen middernacht verlaat een elk het vertrouwde stadion aan de Middenweg na een bijzon der geslaagde avond. Dank namens het Bestuur aan het comité. Op naar de Bordjesclub-avond in ons nieuwe home omstreeks 18 maart 1997.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1996 | | pagina 9