VERGADERINGEN Notulen van de jaarlijkse Algemene Ledenvergadering van 5 oktober 1995 1Opening Aanwezig 90 werkende en 25 ondersteunende leden. Bericht van verhindering ontvangen van H, Bosschieter, A. Kraan, H. Smit.W. Schoevaart, F. Andriese, J. Meijer, D. Karremans, J. Janse,W. Schilperoort, H. Kareis, E.Joustra.J. de Kok, C. Snijder, F.Thoolen, en J. Sebus. De voorzitter heet alle aanwezigen van harte welkom. Allereerst worden er enige momenten stilte gehouden ter nagedachtenis aan de leden die ons in het afgelopen jaar zijn ontvallen. Deze vergadering is een bijzondere want het is de laatste ledenvergadering in dit stadion. Het verheugt het Bestuur dat er zoveel leden van Lucky Ajax aanwezig zijn; de betrokkenheid bij de club is mede het doel waarvoor Lucky Ajax is opgericht. Op dit moment gaat het voortreffelijk in de vereniging; de resultaten in alle geledingen zijn goed, de samenwerking van het Bestuur met de ledenraad is prima, maar de klantenservice kan veel beter; de verkoop van kaarten voor de Champions League gaat inmiddels via Cotass. 2. Ingekomen stukken Van de heer D.C.Karremans is een brief ontvangen gedateerd 30 september, waarin hij mel ding maakt van het feit dat hij door aanvaarding van een nieuwe dienstbetrekking niet meer de tijdsinvestering kan plegen die noodzakelijk is voor de functie als lid van de ledenraad en trekt zich dus terug als kandidaat hiervoor. 3. Notulen van de vergadering van 29 september 1994 Aangezien er geen op- of aanmerkingen zijn, worden de notulen ongewijzigd vastgesteld. 4. Verkiezing van 8 leden voor de ledenraad Aftredend zijn de heren: A.L. Blekkenhorst.T. Bogaard, H. Bijvank, D.C. Karremans, D. Keijzer, J. LambregtsJ. Neefjes en R.G. Oudendijk. Overeenkomstig artikel 25, lid 4 zijn de heren Keijzer en Lambregts niet herkiesbaar. De voorzitter dankt hen voor hun jarenlange inzet in de ledenraad. Voorts moet worden voorzien in de vacature die is ontstaan vanwege het terugtreden van E. Lefeber als ledenraadslid. Er zijn verder de volgende kandidaten gesteld: kandidaat kandidaat gesteld door H.G.M. Blocks J.C .van Dijk en L.M .van Wijk A. Boerkoel F.M. Andriese en A.R. Been R. Leeser D. Feldmann en N.J. Gianotten K. Nuninga C.C. Harms en A.L. Blekkenhorst H.A. Smolders K.G.A.Timman en J. Neefjes Derhalve 10 kandidaten voor 9 plaatsen. 49

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1996 | | pagina 99