CONTROLECOMMISSIE TOTO- EN LOTTOCOMMISSIE De commissie bestond op I juli 1995 uit de volgende heren: G.H. van Cooten G. Couton, voorzitter G. Dermout A. Holleboom R. de Jong H.B. Lauer J. Meyer J.G. Nieberg R. Ojevaar JJ. Portengen W.H. Rossen, secretaris W.H.J. Schilperoort C. Snijder H.J.Teunissen W.Waayer W.Wassenaar Buiten de activiteiten op zondag zijn vele leden van deze commissie beschikbaar voor allerlei werkzaamheden zoals assistentie bij kaartverkoop, open dag, persdag, rondleidingen, Ajax I zaterdag en Ajax 2 betaald voetbal. Daar de verhuizing van het Ajax-stadion naar de Amsterdam ArenA is in de bestuursvergade ring van 14 mei besloten, geen gebruik meer te maken van de diensten van de heren van de controle commissie. De reden hiervan is dat in de Amsterdam ArenA de veiligheid en controle door professionals wordt uitgevoerd. Tijdens een sfeervol diner op 15 juni werd door voorzitter Michael van Praag de heren niet alleen hartelijk dank gezegd voor hun jarenlange medewerking, maar werd hun tevens een Ajax-aandenken uitgereikt. Door de grote concurrentie van vele soporten loterijen zijn niet alleen bij Ajax, maar bij vele verenigingen de toto- en lottoinkomsten enorm teruggelopen. Daarom is in overleg met de heren van de commissie, t.w. K.C.Alberts, G.J. Hulscher, C.W.F.Timmen en C.A.Welling, beslo ten tot opheffing van de commissie. Het bestuur wil bij deze de heren bedanken voor hun jarenlange activiteiten. 48

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1996 | | pagina 97