FINANCIËLE COMMISSIE EVENEMENTENCOMMISSIE JAARVERSLAG STUDIE- EN BEGELEIDINGSCOMMISSIE Gedurende het seizoen bestond de commissie wederom uit de volgende leden: J.C. van Dijk, Drs K.G.A.TÏmman en Drs L.M. van Wijk. Periodiek en in specifieke gevallen vond overleg plaats met het bestuurslid financiële zaken en de financiëel directeur. De evenementencommissie heeft in het afgelopen seizoen een bijzonder druk vergaderschema afgewerkt. Dit was primair een gevolg van de werkzaamheden in het kader van het aktivitei- tenplan voor de sluiting van het stadion "de Meer" en alle aktiviteiten rondom de opening van ons nieuwe jeugd- en amateurcomplex op sportpark "De Toekomst". Voor elke te organiseren aktiviteit werd een project manager aangesteld.Thijs Lindeman is, als voorzitter van de evementencommissie, verantwoordelijk voor de sluitingsceremonie van het Ajax Stadion "de Meer" op dinsdag 6 augustus 1996. Andere project managers waren J. Buskermolen (Ajax Familieloop en Ajax Fakkeltocht), C. van Rooyen (Diner op de middenstip en voorprogramma sluiting "de Meer") en F.Thoolen (Opening nieuwe jeugd- en amateurcomplex en internationaal jeugdtoernooi voor A- en B junioren). Gedurende het grootste gedeelte van het seizoen '95/'96 werd in een frequentie van eens per twee weken vergaderd. Naast de voorbereiding van de bovengenoemde aktiviteiten werden, verspreid over het hele seizoen, de gebruikelijke "sociale" aktiviteiten voor alle geledingen van de vereniging georganiseerd. Evenals in het seizoen '95/'96 kon de evenementencommissie, in opdracht van het bestuur van de A.F.C Ajax, een kampioensfeest organiseren. Dit keer werd een "bewegend" feest van inter nationale allure gehouden in hotel Krasnapolsky te Amsterdam. Daarmee werd een suksesvol seizoen op spectaculaire wijze afgesloten. De evenementencommissie is bijzonder blij met de eervolle opdrachten die zij, namens het bestuur van de A.F.C Ajax, in het afgelopen seizoen heeft mogen uitvoeren. In dit jaarverslag van het seizoen 1995/1996 worden een aantal onderwerpen belicht, die men ieder jaar weer terugvinden kan. Immers het rooster van de dagelijkse studiebegeleiding in de Aspazaal, het vervoer van de scholen naar Ajax en de aanvullende maaltijden, die onder ver antwoordelijkheid van de fam.Bartels worden verstrekt zijn belangrijke aan onze zorg ver trouwde onderdelen die tot de vaste patronen van de studiebegeleiding behoren. Op enkele kleine onvolkomenheden na, die men bij een zo gecompliceerd rooster van werkzaamheden kan verwachten, is ook dit seizoen alles naar tevredenheid verlopen. De schoolresultaten van de spelers waren zelfs boven verwachting goed, want maar liefst 87 van onze spelers bleek aan het eind van het seizoen '94-'95 bevorderd naar het volgende leerjaar of was geslaagd voor het eindexamen. Dat is een hoog percentage als we daarbij bedenken dat het hier om 46

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1996 | | pagina 93