prestatieloop worden georganiseerd; voorts een diner op het hoofdveld voor alle leden, medewerkers en oud Ie elftalspelers met dames. Op 6 augustus een Open Dag voor huidige jaarkaarthouders met daarbij de presentatie van de A-selectie, de sluitingsceremonie en de start van de fakkeloptocht. Op 8 augustus zal het complex op de Toekomst worden geopend middels een feestavond voor alle medewerkers en een jeugdtoernooi waaraan eveneens deel zullen nemen Feyenoord, PSV en Bayern Munchen. Binnenkort zal een mailing over deze activiteiten worden verzonden. Op 14 augustus zal Amsterdam Arena worden geopend met een wedstrijd tegen AC Milan, op 18 augustus zal er om de supercup worden gespeeld en op 21 augustus de Ie competitiewed strijd. 5. Rondvraag Blekkenhorst vraagt of het Bestuur de verantwoordelijke persoon voor plaatsing van de foto van Bogarde in het magazine heeft aangesproken; het Bestuur bevestigt dat dit is gebeurd. Naar aanleiding van een artikel inV.I. waar o.a. uitspraken van de heer Cohen worden gedaan over portretrecht, vraagt Gianotten hoe dit geregeld is. Coronel deelt mede dat er goede afspraken met spelers zijn gemaakt en dat er een strategie is bepaald hoe deze zaken zullen worden aangepakt. 6. Sluiting Nadat de volgende vergadering wordt vastgesteld op 7 mei 1996 sluit de voorzitter de vergadering. Goedgekeurd in de vergadering van 7 mei 1996 Amsterdam, 24 april 1996 G.M. Holsheimer Hoofd Secretariaat M. van Praag voorzitter 17

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1996 | | pagina 35