Aan een aantal zich misdragende supporters zijn levenslange uitsluitingen opgelegd. Dit heeft inmiddels zijn uitwerking naar andere supporters gehad. Uitsluitingen hebben ook konsekwenties voor het evt. lidmaatschap van de supp.vereniging. Vervolgens geeft Hillen een uiteenzetting over de toewijzing van plaatsen in het nieuwe stadion. Oldenhof deelt de financiële cijfers over het Ie kwartaal seizoen 1995/1996 en de prognose 1995/1996 uit. Oudendijk vraagt wat de opbrengst voor de wedstrijd om de World Cup zal zijn. Dit zal 350.000 U.S. dollar opleveren, hetgeen in vergelijking met de inkomsten voor deelname in de Champions League niet veel is. De FIFA organiseert deze wedstrijd maar heeft de organisatie doorverkocht; getracht zal wor den om via de UEFA druk uit te oefenen en voor de toekomst betere afspraken te maken. 6. Rondvraag Nuninga merkt op dat de bereikbaarheid van de administratie zeer slecht is. De voorzitter deelt mede dat door het aantrekken van een directie-secretaresse de bereikbaarheid van de directeuren sterk verbeterd is. De telefooncentrale blijft een probleem; in het nieuwe stadion zal dit verbeterd worden. Van Wijk lijkt het niet onverstandig om voor Ajax-organisatie in het nieuwe stadion eens een kijkje te nemen bij andere organisatie's in bijv.Amerika. 7. Sluiting Nadat de volgende vergadering is vastgesteld op 27 februari 1996, sluit de voorzitter de vergadering. Goedgekeurd in de vergadering van 27 februari 1996 Amsterdam, I I december 1995 M. van Praag G.M. Holsheimer voorzitter Hoofd Secretariaat 14

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1996 | | pagina 29