Notulen ledenraadsvergadering 14 november 1995 Afwezig met bericht van verhindering de leden Andriese, Bogaard, Deegen, Harms en Schoenaker alsmede het bestuurslid Van Os. 1Opening De voorzitter heet de aanwezigen welkom, speciaal de nieuwe leden. 2. Ingekomen stukken Geen. 3. Vaststelling notulen ledenraadsvergadering 19 september 1995 biz. I: Blanpin moet zijn Blanpain. 4. Verkiezing van de 3 leden van de Financiële Commissie Aftredend zijn de heren J.C. van Dijk, Drs K.G.A.Timman en Drs L.M. van Wijk. De drie heren worden bij acclamatie herkozen. 5. Mededelingen Bestuur A. Kraan: De contracten van Van Gaal en Van der Lem zijn beiden met een jaar verlengd. Feldmann vraagt waarom de contracten maar met een jaar zijn verlengd. Medegedeeld wordt dat Ajax ook niet heeft aangedrongen op meerdere jaren en dat dit tevens met persoonlijke omstandigheden van de directeur betaald voetbal heeft te maken. Op de vraag van Nuninga of men aan het profiel van de trainer voor de toekomst heeft gedacht, antwoordt Henrichs dat dit profiel wel bekend is, alleen de invulling hiervoor nog niet. Onze Braziliaanse speler Santos is geopereerd aan zijn achillespees en verblijft voorlopig voor revalidatie in Brazilië. Op de vraag van Feldmann of er door de blessure van Santos nog gezocht wordt naar ver sterking voor de selectie, wordt geantwoord dat men zich wel steeds oriënteert maar niet direct naar een vervanger zoekt. Het 2e elftal draait goed in de competitie en staat inmiddels weer bovenaan; voorts doet men mee voor de districtsbeker en worden er weer wedstrijden gespeeld voor het Challenge- toernooi. Het Ie elftal heeft in de competitie I wedstrijd gelijk gespeeld en de rest gewonnen; ook in de Champions League tot nu toe slechts I gelijkspel en winst in de andere wedstrijden. Coronel: Het voorgebouw van het nieuwe stadion waar het museum in komt zal zeker niet op tijd gereed zijn, de plannen hiervoor zijn later ontwikkeld, de bouw wordt gefinancierd via een lening; Ajax levert hier geen bijdrage aan maar zal voor de extra vierkante meters wel extra huur gaan betalen. De geplande oplevering staat op 22 juli 1996, het openingsevenement zal 14 augustus plaats vinden, terwijl op 18 augustus de wedstrijd om de Supercup aldaar zal worden gespeeld. Voorts zijn we bezig met het ontwikkelen van een Ajax-journaal wat o.a. op het Jumbo-scherm vertoond zal worden. 12

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1996 | | pagina 25