Het Cotass-systeem heeft zich inmiddels bewezen; via dit systeem zijn er in totaal 29000 passe-partouts verkocht waarvan 14.300 op I dag. Dit systeem zal er tevens voor zorgen dat de zwarte handel niet meer aan zijn trekken komt; toch hebben enkelen voor veel geld hun eigen kaart op die markt gebracht; nu kan worden nagetrokken wie dit doen en die figuren worden uitgesloten voor bezoek aan wedstrijden. Het Bestuur heeft inmiddels ook contacten buiten de landsgrenzen en heeft binnenkort een bijenkomst met vertegenwoordigers van Bayern München om over allerlei zaken van gedach ten te wisselen. Inmiddels staat Ajax er bij de pers goed; er is nu veel respect voor Van Gaal. 13. Rondvraag Blekkenhorst vraagt of het mogelijk is dat als Ajax 2 thuis speelt, men over de bestuurskamer kan beschikken als ontvangstruimte; het bestuur zal bezien of men in voorkomende gevallen elders kan vergaderen. Tevens vraagt hij zich af of Opel er geen bezwaar tegen heeft dat Davids op een motor naar het stadion komt.Ten aanzien het rijden op een motor zijn geen afspraken gemaakt. Op de vraag van Andriese of Kluivert na zijn betrokkenheid bij het ongeluk begeleiding heeft, wordt bevestigend geantwoord. Voorts maakt Andriese een compliment voor de uitgebrachte presentatiegids. Neefjes vraagt hoe het met de affaire Hoefman staat. Geantwoord wordt dat dit bij de Officier van Justitie ligt. Schoevaart stelt dat hij het jammer vindt dat Ajax vertrekt uit "de Meer" maar hij is er blij om dat het nieuwe stadion in ieder geval mooier zal zijn. Nadat de volgende vergadering is vastgesteld op 14 november 1995, sluit de voorzitter de vergadering. Goedgekeurd in de vergadering van 14 november 1995 Amsterdam, 7 november 1995 M. van Praag voorzitter I I G.M.Holsheimer Hoofd Secretariaat

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1996 | | pagina 23