Met betrekking tot de transfers dient nog vermeld te worden dat A. Scholten is gekocht en een tweejarig contract heeft getekend; verkocht zijn Van Vossen, Van den Brom, Oulida, Seedorf en Viereck, de speler Lindenbergh is verhuurd. Voorts is er een directie-secretaresse per medio oktober aangesteld. 6.Verslag van de Financiële Commissie Zal separaat worden toegezonden. 7.Vaststelling van de door de Financiële Commissie goedgekeurde begroting Ook hier geeft de penningmeester een toelichting. De opbrengsten en uitgaven voor de Champions Leaguewedstrijden zijn gebaseerd op drie wedstrijden en er is rekening gehouden met het openbreken van enkele contracten. De rentebaten zullen lager zijn dan nu aangezien er uitgaven voor het nieuwe complex zullen worden gedaan. 8. Bespreking bestuursbeleid De heer Gianotten stelt vast dat vele zaken die nu gedaan worden voor het laatst hier plaats vinden zoals, het is de laatste keer Ajax-Sparta in dit stadion, het is de laatste keer dat de jaar vergadering van de ledenraad in dit stadion wordt gehouden; over het afgelopen seizoen kun nen we zowel financieel als sportief gezien uitermate tevreden zijn. Als het beleidsplan wordt nageslagen zien we dat de meeste doelstellingen zijn gerealiseerd; Ajax is nu aan de Europese top, het zal veel aandacht vragen om daar te blijven; tot slot wenst hij het Bestuur veel succes bij de realisatie van zowel Stadion I als Stadion II. 9. Bestuursverkiezing Aftredend zijn de heren A.L. van Os (bestuurslid financiële zaken) en H.P.J. Henrichs (bestuurs lid jeugd-en amateurzaken) Beide heren hebben zich herkiesbaar gesteld en aangezien er geen tegenkandidaten zijn gesteld, worden beide heren bij acclamatie herkozen. 10.Vaststelling Officieel Orgaan Het Officieel Orgaan wordt hierbij vastgesteld. I I .Voorstel Bestuur voor het houden van de Jaarlijkse Algemene Ledenvergadering op 5 oktober 1995 (i.v.m. afwijking artikel 33. punt I van de statuten) Doordat we dit jaar voor het eerst met een nieuwe accountant werken, zijn we voor het samenstellen van de financiële jaarstukken in tijdnood gekomen. De vergadering gaat akkoord met het voorstel. 12. Mededelingen Bestuur Hr. Kraan: Het 2e elftal heeft in de voorbereiding het Hilversum-toernooi gewonnen; voor de Amstel- Cup werd drie maal 0-0 gespeeld en daardoor zijn we uitgeschakeld voor verdere deelname. Ook zal dit seizoen weer voor de Challenge-Cup worden gespeeld, de eerste wedstrijd werd 9

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1996 | | pagina 19