Notulen van de jaarvergadering van de ledenraad van 19 september 1995 IOpening Afwezig met bericht van verhindering de leden J. van Dijk, R.G. Oudendijk en L.M. van Wijk. Derhalve aanwezig 21 leden, alle bestuursleden.de drie ereleden en prof. staf. Allereerst richt de voorzitter een woord van dank tot de afscheid nemende ledenraadsleden Keijzer en Lambregts die jarenlang deel hebben uitgemaakt van de ledenraad waarbij zij even eens voor een lange periode deel uit maakten van de financiële commissie. De voorzitter deelt mede dat Ajax beschikt over een Teletekst-pagina op RTL 5 (pagina 510). Via deze pagina zullen wij onze jaarkaarthouders voortaan informeren over de komende wedstrijden alsmede over de start van de kaartverkoop voor de diverse categorieën jaar kaarthouders. Het is niet meer doenlijk om straks in het nieuwe stadion al onze jaarkaarthouders per wed strijd een mailing te zenden. De supportersvereniging heeft inmiddels het aantal van 60.000 leden overschreden. 2. Ingekomen stukken Geen. 3.Vaststelling notulen ledenraadsvergadering van 13 juni 1995 biz. IWijziging huishoudelijk reglement m.b.t. redactiecommissie; de gewijzigde tekst is akkoord bevonden onder de afspraak dat bestuur en redactie er blijvend aandacht aan zullen schenken. blz. 2: Prof. Blompin m.z. Blanpin. blz. 4: Het museum (600 vierk.meter) komt nu definitief in het voorgebouw van het nieuwe stadion; de bouw loopt iets achter op schema. 4. Jaarverslag van het secretariaat over het verenigingsjaar 1994-1995 De vergadering gaat akkoord met verslag. 5. jaarverslag van het bestuurslid financiële zaken over het boekjaar 1994-1995 De heer Van Os geeft nadere toelichting op de cijfers. Op de vraag waaruit het hoge debiteurensaldo bestaat, wordt geantwoord dat dit hoofdzake lijk transfers zijn. Het is inderdaad juist dat de in Ie instantie is medegedeeld dat deTV-rech- ten voor de Champions League-wedstrijden hoger zou uitvallen; naderhand bleek die informa tie onjuist aangezien dit al in de premies was verwerkt. Het grootste gedeelte van de liquide middelen zijn belegd in Staatsobligaties. Op de vraag hoe het komt dat de recette-opbrengsten voor Champions Leaguewedstrijden zo verschillend zijn wordt geantwoord dat dit wordt veroorzaakt door de verschillende toe gangsprijzen en hoeveel supporters er met de tegenstander meekomen. 8

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1996 | | pagina 17