MEDEWERKERS TERREIN- EN ONDERHOUDSPERSONEEL CONGIERGE Maarten Oldenhof Bob Jan Hillen Gerard Holsheimer Daniël van der Burg Sylvia Dekker David Endt Erol Erdogan Sandy Geschiere Michael Goeman Shoaib Hameed Erik Leibbrand Michiel Menting Roel Scholtens Nico Steur Nicole van derWeijden financieel directeur commercieel directeur hoofd secretariaat commercieel manager adm. medewerkster mediazaken bladmanager (sinds 17/6/96) adm. medewerkster telefonist ass. boekhouding automatisering veiligheidscoördinator per 1/5 kaartverkoop hoofd boekhouding directie-secretaresse per 15/10 De administratieve ondersteuning voor jeugd- en scoutingswerkzaamheden werd het afgelo pen seizoen gegeven door Jan Westerveld. Regelmatig verrichte onze dieëtiste Yvonne v.d.Pol administratieve ondersteuning. Ook werd als vanouds weer ondersteuning verleend doorW. Schoevaart en W. Rossen assisteerde regelmatig bij de kaartverkoop. Zoals bekend viel tot 1/7/96 ook het beheer van het Olympisch Stadion onder Ajax. De administratieve werkzaamheden aldaar werden door George de Cloet verricht. Jan Bakker Rene Enthoven per 1/7/95 Ron Platjee Martin Wildeboer Hakim ElYahiaoui per 1/1/96 Via het bureau Maatwerk werd door diverse peronen regelmatig ondersteuning verleend. Martin Wildeboer verrichte samen met Tom van Berkel de noodzakelijke werkzaamheden op het Olympisch Stadion. Richard Wilhelm en Dela Mackay hebben dit seizoen de werkzaamheden als conciergepaar verricht.Vanwege het hoge vochtheidsgehalte van de conciërgewoning moesten zij halverwege het seizoen de woning verlaten en elders onderdak zoeken. Maurik Schijffers is van de terrein- en onderhoudsploeg overgegaan naar de wasserij alwaar o.l.v. R.Wilhelm het nodige werk werd verzet. 52

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1996 | | pagina 105