Verzocht is aan alle kandidaten zich voor te stellen. De heer Oudendijk maakt bezwaar tegen deze procedure. Hij vindt het onjuist dat iemand die al jarenlang in de ledenraad zit, zich nu nog voor moet stellen. Na discussie en stemming wordt besloten dat toch alle kandidaten zich zullen voorstellen. De uitslag van de stemming is: uitgebrachte stemmen 92, waarvan 2 ongeldig. H. Bijvank 90 T. Bogaard 89 J. Neefjes 89 H.A. Smolders 88 A.L. Blekkenhorst 84 K. Nuninga 79 R. Leeser 75 R.G. Oudendijk 74 H.G.M. Blocks 72 A. Boerkoe I 70 De heer Blocks neemt de plaats in van E. Lefeber en is aftredend in 1996, terwijl de heer Boerkoel niet gekozen is; de voorzitter bedankt hem voor zijn kandidatuur. 5. Jaarverslag van het secretariaat over het verenigingsjaar 1994-1995 waarin opgenomen een verslag over de werkzaamheid van de ledenraad Er zijn geen op- of aanmerkingen op het verslag. 6. Jaarverslag van de penningmeester over het boekjaar 1994-1995 Het bestuurslid financiële zaken leest het verslag voor en geeft een toelichting. 7. Rapport van de Financiële Commissie Het rapport van de Financiële Commissie wordt voorgelezen. Tot slot stelt de Financiële Commissie op grond van artikel 27, lid 3 van de statuten, de alge mene vergadering voor de jaarstukken 1994/1995 vast te stellen en aan het Bestuur decharge te verlenen voor het gevoerde financiële beleid. Het voorstel wordt door de vergadering overgenomen zodat aan het Bestuur decharge wordt verleend. 8. Rondvraag De heer Jansen feliciteert het Bestuur met de verlenging van de contracten met Van Gaal en Van der Lem. Voorts vraagt hij zich af waarom het zaterdag-1 elftal geen financiële injectie krijgt want op deze wijze redden ze het niet in de Ie klasse. Henrichs antwoordt dat het een opleidingselftal blijft en dat zolang dit Bestuur aanzit er geen amateurspelers betaald zullen worden. De heer Van Minden geeft de voorzitter een compliment voor zijn goede verhaal bij de sup portersvereniging te Heerlen. Tevens vraagt hij op welke wijze er afscheid van "de Meer" zal worden genomen, waarop de 50

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1996 | | pagina 101