In het afgelopen verenigingsjaar ontviel ons het werkend lid H.A.M. Hak Tevens overleden er twee oud-trainers: Vic Buckingham en Stefan Kovacs Eveneens overleed halverwege het seizoen de ons aller bekende Thijs van Wagtendonk, pach ter van de restaurants in het Ajax- en Olympisch Stadion Dat zij mogen rusten in vrede. Zaterdag 19 november 1994 ontving het Bestuur de leden die in dit verenigingsjaar 25, 50, en 60 jaar lid van de A.F.C."AJAX" waren, de meesten vergezeld van hun echtgenote. Deze werkende leden waren: 25 jaar lid: G.M.Holsheimer en M.Middendorp 50 jaar lid: G.Leentvaar, J.P.B.Bieshaar en H.L.Pasteuning 60 jaar lid: H.Spett Alle jubilarissen werden door voorzitter Michael van Praag toegesproken. Traditiegetrouw had W.Schoevaart de staat van dienst van de jubilarissen uitgezocht en op papier gezet, zodat de voorzitter de betreffende onderscheidingen vergezeld van een passend verhaal, kon uitrei ken. In de loop van oktober of november 1995, zullen de volgende werkende leden door het Bestuur worden uitgenodigd: 25 jaar lid 50 jaar lid 60 jaar lid 75 jaar lid C.J.Boot, W.Muller van Moppes en D.P.H.Spits. J.Neefjes en E.C.Schetters G.J.Beumer en C.C.Kamlag J.L.Melchers Vrijdag 17 maart 1995 vond voor de 50e keer de jaarlijkse bijeenkomst van de "Bordjesclub" plaats. Het comité bestaande uit de heren: J. Neefjes (voorzitter), J.H. Potharst, H.A. Smit en W.F. Schoevaart, secretaris, had besloten, in overleg met het Bestuur, de avond weer in ons eigen home te laten plaatsvinden, met een borrel in de bestuurskamer en het diner in Le Bocal. Ajax 95e verjaardag werd door ongeveer 70 "old-timers" en de gasten Donald Feldmann en Dolf van Zoest uitbundig gevierd. Bordjesclubvoorzitter Jan Neefjes opende de avond en Michael van Praag fungeerde wederom als tafelpresident en lardeerde de avond met enige leuke moppen. Verdere gastsprekers waren o.m. Uri Coronel, Louis van Gaal en Wim Schoevaart (Bordjesclub-historie), terwijl onze tenor Jan Ditmeijer enige aria's ten beste gaf onder luid applaus van de bordemannen. Dank namens het Bestuur aan het comité voor de bijzonder geslaagde avond. Op naar de laatste "Bordjesclub" in ons Ajax-stadion omstreeks 18 maart 1996.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1995 | | pagina 9