ALGEMEEN Het verenigingsjaar 1994-1995 is een seizoen geworden met ongekende successen; het win nen van de Champions League heeft in de hele wereld indruk gemaakt; vele wedstrijden van ons eerste elftal werden door miljoenen mensen gevolgd, altijd weer waren de stadions uit verkocht en er werd dit seizoen slechts een keer verloren van Feyenoord in het kader van de kwartfinale voor de Amstel Cup, nog wel in de verlenging via het pas ingevoerde sudden death-systeem. Ongeslagen kampioen met een groot aantal punten en een mooi doelsaldo, ongeslagen in de Champions League waarbij in de poule twee maal en in de finale werd gewonnen van het roemruchte AC Milan. Schitterende huldigingen op het Leidseplein en het Museumplein waar na die ongelooflijke rondvaart die een ieder lang bij zal blijven en tot slot het afscheid van Frank Rijkaard na afloop van onze laatste wedstrijd dit seizoen. Het tweede elftal eindigde uiteindelijk op de tweede plaats in de reserve Ere-divisie en boekte goede resultaten in de strijd om de Amstel Cup waarbij men de kwartfinale haalde. De A-junioren werden wederom landskampioen en evenzo de B-junioren. Zeer verrassend was de promotie van de zaterdag I naar de Ie klasse; aanvankelijk liep het niet zo goed in kompetitie en men kwam op ruime afstand van de nummer I Huizen. Via de periodetitel werd alsnog promotie bewerkstelligd en in het komend seizoen kan het voor de tweede maal geprobeerd worden in de hoogste klasse van het zaterdag-amateurvoetbal. De groei van de supportersvereniging gaat voort en men is het aantal van vijftigduizend leden inmiddels gepasseerd. Halverwege het seizoen zijn we gestart met het fenomeen "meereis-steward" en bij uitwed strijden in zowel binnen- als buitenland wordt dankbaar gebruik gemaakt van hun diensten. In mei werd een campagne gevoerd voor de verkoop van seizoenkaarten voor het nieuwe stadion "Amsterdam Arena" en deze verkoop slaat alle records; inmiddels zijn er 58.000 sei zoenkaarten besteld en is er een wachtlijst. Onderhandelingen werden er gevoerd t.b.v. het nieuwe stadion ll-complex en hier is gestart met de aanleg van de velden. In december werd het heuglijke feit van het bereiken van het hoogste punt van het stadion gevierd. Het omhoog hijsen van de dakspanten was een imposant gebeuren. Ondanks een staking in de bouw van enkele weken is toch de verwachting dat het nieuwe stadion in augustus 1996 zal worden opgeleverd.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1995 | | pagina 7