Roda J.C. Sevilla Op I juli 1994 stonden de volgende 28 spelers onder contract: Rob Alflen Danny Blind Frank de Boer Ronald de Boer John van den Brom Edgar Davids Finidi George Fred Grim Donny Huysen Nwankwo Kanu Patrick Kluivert Michel Kreek Olaf Lindenbergh Clyde Wijnhard Jari Litmanen Andre Ooijer Tarik Oulida Mare Overmars Michael Reiziger Martijn Reuser Frank Rijkaard Edwin van de Sar Clarence Seedorf Sonny Silooy Ignacio Tuhuteru Peter van Vossen Mendel Witzenhausen Nordin Wooter Per 15 augustus 1994 werd Winston Bogarde van Sparta R. gekocht, terwijl medio juli de transfer van Dan Petersen naar AS Monaco rond was gekomen. In september 1994 werd Rob Alflen definitief afgekeurd voor het betaalde voetbal en in november vond de transfer van Michel Kreek naar het Italiaanse Padova plaats. In januari 1995 werd de jeugdige rus Andrei Demtchenko gecontracteerd. Uitgeleend werden de volgende spelers: Donny Huysen Andre Ooijer Olaf Lindenbergh Ignacio Tuhuteru H.F.C. Haarlem F.C. Volendam De Graafschap(gedeelte van het seizoen) R.B.C. Per I juli 1995 vertrokken: John van de Brom Donny Huysen Andre Ooijer Tarik Oulida Frank Rijkaard Clarence Seedorf Peter van Vossen Mendel Witzenhausen Clyde Wijnhard Istanbulspor A.Z. gestopt Sampdoria Istanbulspor geen nieuw contract geen nieuw contract Nieuwe contractspelers per I juli 1995 Danny Landzaat Kiki Musampa Marcio dos Santos Arnold Scholten Dennis Schulp eigen kweek eigen kweek Fiorentina Feyenoord per 28/7 eigen kweek Uitgeleende spelers: Olaf Lindenbergh De Graafschap 38

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1995 | | pagina 77