5. Voorstel wijziging huishoudelijk reglement, artikel 2: De vergadering gaat akkoord met het voorstel de redaktie-commissie op te heffen. Besloten is de heer Middendorp vanwege zijn vele werkzaamheden gedurende veie jaren als lid van de redaktie te benoemen tot lid van verdienste. 6. Mededelingen Bestuur: Bespreking van de Financiële stukken: De heer Van Os bespreekt de financiële stukken tot en met 3 I maart 1995. De spelers Huysen, Lindenbergh, Ooijer, Tuhuteru en Landzaat krijgen een B-contract aange boden. De spelers Witzenhausen en Wijnhard komen niet meer in aanmerking voor een contract. De spelers Blind en Oulida krijgen een eenjarig contract aangeboden. De grond voor het AJAX II complex wordt van de Gemeente Amsterdam gekocht voor 4,1 miljoen gulden gekocht, exclusief BTW. Bij interne controle bleken er zeshonderd toegangskaarten verdwenen te zijn. Iemand van kantoor is door de Politie twee dagen vastgehouden. De man is nog steeds verdacht, echter hij is niet doorgeslagen. De spelers Seedorf en Kluivert willen nog geen langdurige verbintenis aangaan. Bespreking Technische Zaken: De heer Henrichs bespreekt zowel het Betaald Voetbal als het Jeugd- en Amateurvoetbal. Het eerste elftal zal kampioen worden, de vraag is echter wanneer. Het bereiken van de Champions League finale is een groot succes en op 24 mei zullen wij weten of AJAX de cup wint. Het tweede elftal heeft het behalen van het kampioenschap niet meer in eigen hand. De Al t/m de B2 zijn allemaal kampioen geworden. De Cl handhaaft zich in zijn klasse, wat een optimaal resultaat is voor dit elftal, daar zij een hogere klasse spelen. Op de aanvraag voor gastgezinnen is goed gereageerd. Er zijn 7 gastgezinnen beschikbaar. De Zaterdag I speelt na-competitie. De Zaterdag 2 is gepromoveerd. De Zaterdag 4 is kampioen geworden. Volgend jaar gaan er zes spelers van de AI naar het tweede elftal. Hoeveel jongens van de AI naar de Zaterdag I gaan is nog niet bekend. Wat betreft het Stadion ll-complex is een definitief akkoord met de centrale stad bereikt. Ook de centrale stad en de Deelraad Zuidoost hebben een akkoord bereikt zodat op zeer korte termijn met de werkzaamheden begonnen kan worden. Dit heeft als grote voordeel dat de velden twee groeiseizoenen meemaken. Het definitief ontwerp van de architect is vastgesteld. De geplande bouwtijd is tien maanden. Wij denken en hopen I juli 1996 klaar te zijn. Bespreking Commercie. Coronel geeft wederom aan dat het aantal sub-sponsors nauwelijks meer kan stijgen. Op 14 mei start AJAX een campagne voor de seizoenkaarten verkoop voor het seizoen 1996-1997. Deze campagne is opgezet door een groot reclamebureau. Wij hopen eind juni al een eerste inzicht te hebben in de aantallen seizoenkaarten voor het nieuwe stadion. 23

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1995 | | pagina 47