Notulen ledenraadsvergadering 14 februari 1995 1. Opening Bericht van verhindering ontvangen van de ledenraadsleden Deegen, Harms en Van Wijk. Afwezig zonder bericht van verhindering de heer Lambregts, zodat er aanwezig zijn 20 leden raadsleden. Voorts aanwezig alle bestuursleden, de ereleden Potharst, Schoevaart en Timman en de professionals Hillen, Oldenhof en Holsheimer. Op de eerstvolgende vergadering zal als agendapunt de toetsing van het beleidsplan worden toegevoegd. 2. Ingekomen stukken Geen 3. Vaststelling notulen ledenraadsvergadering van 29 november 1994 Aangezien er geen op- of aanmerkingen zijn worden de notulen ongewijzigd vastgesteld. 4. Mededelingen Bestuur. Kraan: Na in de eerste wedstrijden wat puntverlies te hebben geleden heeft het tweede elftal zich goed hersteld; ook draait dit elftal nog mee in de KNVB-beker en komt er bij competitiewed strijden meer publiek op af. Het eerste elftal draait ondanks blessures en schorsingen goed en in de Champions League, KNVB-beker en competitie zijn we nog ongeslagen. In maart wacht ons een zeer druk programma. Coronel: De volgende week zal het dak van het nieuwe stadion omhoog gaan. Hiervoor zijn geen festiviteiten gepland; de bouw verloopt volgens schema. Aan het eind van dit seizoen zal er een campagne voor seizoenkaarten voor het nieuwe sta dion van start gaan. Het ligt in de bedoeling dat de eerste ring in zijn geheel aan seizoenkaart houders zal worden verkocht. In augustus/september 1995 zal er een campagne worden gevoerd voor de rest van het publiek. Voorgesteld wordt de eerstvolgende ledenraadsvergadering om 19.00 uur te laten aanvangen met een rondleiding in het nieuwe stadion. Na die datum zal er worden gestart met rondleidingen voor leden van de supportersvereni ging- Voorts wordt medegedeeld dat er een naam is gekozen voor het Nieuwe Stadion welke in maart bekend zal worden gemaakt. Van Os: De financiële cijfers t/m dec. 1994 alsmede de prognose van het seizoen 1994/1995 worden uitgedeeld, waarop een toelichting wordt verstrekt. De prognose is berekend aan de hand van de zeker nog te spelen wedstrijden. David Endt is per I januari 1995 in vaste dienst getreden. Met de spelers Frank en Ronald de Boer en Overmars zijn de contracten verlengd tot I juli 2000, met Wooter en Van der Sar tot I juli 1998 en met Demtchenko is een nieuwe over eenkomst tot I juli 1998 aangegaan. 19

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1995 | | pagina 39