i* li I i I I 4 J 17 Vanaf het moment dat we in het nieuwe stadion spelen zal de vaste inkomstenstroom con stanter zijn. m m «f kampioen worden en dus deelnemen aan de Champions League grote financiële consequen ties heeft; in de gaten moet worden gehouden dat er geen onverantwoorde investeringen «i worden gedaan om kampioen te worden. Dat zal elk jaar ook niet lukken en daar dient dan ook financieel gezien terdege rekening mee worden gehouden. Het komende jaar zullen er weer contracten worden aangepast maar zorgvuldig zal worden bekeken wat de mogelijkhe- 1 den zijn. Neefjes vraagt zich af of er niet teveel voetbalwedstrijden op de TV worden uitgezonden. a Coronel is van mening dat deze wedstrijden de mensen niet thuis houdt en dat men ook geen tijd heeft om alles te bekijken. De sponsors zijn natuurlijk wel tevreden indien er wedstrijden op de TV komen. «5 Van Os deelt mede dat met de Belastingdienst alle transferzaken van de laatste periode door- I genomen zijn en men heeft de afwikkeling hiervan akkoord bevonden. IHenrichs: Ten aanzien van het toekomstige amateur-en jeugdcomplex wordt medegedeeld dat het gestelde pakket van wensen en eisen, naderhand bijgesteld door verplaatsing van het nieuwe stadion, en nadat vervolgens de lokatie werd vastgesteld op de Toekomst I en 2, door het in de arm genomen bureau Twijnstra,Gudde de plannen in een boekwerk zijn verwerkt waarbij rekening werd gehouden met het prijsplafond. Thans worden er gesprekken gevoerd met de Gemeente om het huurcontract te formalise- ren. Straks zal uit een aantal architecten een keus worden gemaakt. Op I juli a.s. zal met de herinrichting van de Toekomst worden begonnen en I juli 1996 is een haalbare openingsda- turn. 1 De vereniging JOS is al vertrokken en zal binnenkort worden gevolgd door TOS/Actief. (Aangegeven wordt hoe de ligging van de drie wedstrijdvelden, de drie oefenvelden, het kunst grasveld, het clubhuis en de ingang zijn gesitueerd. Alle velden krijgen verlichting, het hoofdveld wordt voorzien van een overdekte tribune van 1200 personen en het kgv. van een overdekte tribune van 500 personen. De overige velden krijgen een heuveltribune. In het clubgebouw zullen behalve kleedkamers een sporthal, krachthonk, opslagruimte en een ruimte voor fysiotherapie worden gecreëerd. De kantine is op de Ie verdieping gesitueerd «if alsmede kantoor- en vergaderruimte met een multifunctioneel karakter. Daarbij is er een optie voor kantoorruimte voor de supportersvereniging. Op de vraag of er bewaking op het complex aanwezig zal zijn wordt geantwoord dat er even- tueel gebruik zal worden gemaakt van de aanwezige dienstwoning. J Bevestigend wordt geantwoord op de vraag of er drie elftallen op het hoofdveld zullen gaan spelen. Dit kan niet anders; het Iterreinonderhoud zal door eigen personeel geschieden. De mogelijkheid om de verlichting van het Ol.Stadion mee te nemen en aldaar te gebruiken, is aanwezig. 6. Rondvraag Oudendijk vraagt hoe het techn. beleid is t.a.v. het vertrek van Rijkaard, het in de belangstel- m ling staan van F.de Boer en het niet het eeuwige leven hebben van Blind. Kraan antwoordt dat Van Gaal hier mee bezig is maar dat er m.u.v. Rijkaard nog niets veran- -J" derd.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1995 | | pagina 35